Grand Picasso supportid

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...
Vasta
Popkala

Mai 12, 2018 09:47

Tere

Mul on vaja uut supportit 2008a grand picassole, kas sobib ka mõne muu mudeli pealt tagumine vasak support?

Joonas

Kasutaja avatar
tom

Mai 13, 2018 22:26

Ma olen aru saanud, et pidurikomponentide tarnijaid on üsna mitmed. Tarnija võib tavalise inimese pilgu läbi vahetuda täiesti lampi. Sa küsid, kas sobib mõne teise mudeli oma aga tegelikult on lugu nii, et isegi sama mudeli oma ei pruugi sobida. Üks võimalus on esindusest küsida, mis support sobib.

Teine võimalus on teha konto Service Box-i, otsida üles oma auto VIN koodi järgi, vaadata supporti originaalvaruosakood, siis raisata terve pühapäev, et surfata läbi kogu Service Box ja leida kõik mudelid ja RPO koodid, millel on sama varuosa kasutusel. Oluliselt protsessi kiirendab kui sa tead PSA mudelivalikut nii hästi, et tead, millised mudelid on sinu masinaga samal platvormil. Lahtiseks jääb ainult see osa, kuidas RPO-s tuletada usaldusväärselt esmaregistreerimise aeg. Ilmselt väga täpselt ei saagi. Kui originaalvaruosakood on olemas, siis eBay-st otsida selle järgi, siis saab ka ühtteist teada. Enamasti pannakse juurde, mis mudelitele sobib.
Pilt | Citroen Berlingo (B9) Multispace 1.6 HDi FAP 75

Vasta