Probleemid foorimiga

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.
Kasutaja avatar
Boss
Admin
Kontakt:

Sept 10, 2007 15:48

Vabandame nende probleemide pärast (uusi teemasid ei näita, logimisega on mingi jama jne).
Nendega tegeldakse ja loodame, et saab korda. :wink:
Chill Out
www.citroen.ee

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mär 05, 2008 20:36

Boss kirjutas:Vabandame nende probleemide pärast (uusi teemasid ei näita, logimisega on mingi jama jne).
Nendega tegeldakse ja loodame, et saab korda. :wink:
kohe kui nägin tekkis naeratus näole...kui probleemidest rääkida siis selle teema pealkiri on 5+ !!!
Aga jah,mulle meeldib see FOORIM ! =))
ilus disain on ning värv vastav!
see E-poe varjant muidugi eriliselt ei tööta aga arvan,et tulevikus võiks selle asendada millegagi ,sest E-pood ning selle ala grupit kõik ei tööta!

spämmi vastane süsteem ajas natuke mind närvi , kirjutasin siia kirja mis oli u. a4 pikkune ja kõik tulutult, tekkis probleem nimelt foorum anti-spam luges seda spämmina ja ei lasknud postitada ,kuid ise tobu, ei savenud teksti ära ka mitte!! :(
Seda 10 postitust võiks piirata 5-ga, või mis?

Puutusin kokku ka sellise probleemiga - nimelt vajutades "Vaata kõiki emotikone" foorum lihtsalt ei tee midagi ja jääks nagu kinni,samas Task Manageris ütleb,et kõik töötab "Running" siis...

rohkem polegi hetkel midagi avastanud =) kuid kui miskit jälle avastan ,eks ma kirjutan =)
(O.o) Ei ole tähtsis kes ja kus mina olen, tähtis on ,et mina tean kes teie olete ja kus te olete!

Kasutaja avatar
Boss
Admin
Kontakt:

Mär 06, 2008 12:38

Teema pealkiri on jah veits nihu läinud :tongue1:
E-pood on plaanis õige pea tööle saada aga kui ei saagi siis mõtlen midagi muud ja huvitavat sinna asemele.
Spämmi vastane süsteem on tõesti mõnedele peavalu valmistanud... samas teha 10 postitust pole mingi probleem, palju lihtsam kui 10 kätekõverdust :D
Lähiajal muudan ära, et max 5 posti ja siis saab linke ja pilte lisada.
Emotikoonid töötavad ilusti... sai lisatud mõned uued tegeledasd ka sinna :icon_rendeer:
Chill Out
www.citroen.ee

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mär 07, 2008 13:31

Boss kirjutas:Teema pealkiri on jah veits nihu läinud :tongue1:
E-pood on plaanis õige pea tööle saada aga kui ei saagi siis mõtlen midagi muud ja huvitavat sinna asemele.
Spämmi vastane süsteem on tõesti mõnedele peavalu valmistanud... samas teha 10 postitust pole mingi probleem, palju lihtsam kui 10 kätekõverdust :D
Lähiajal muudan ära, et max 5 posti ja siis saab linke ja pilte lisada.
Emotikoonid töötavad ilusti... sai lisatud mõned uued tegeledasd ka sinna :icon_rendeer:
:hello2:
nüüd hakkasid tööle jah! varem kui üritasin ,siis nad ei tahtnud ,vähemalt minu arvutis, küll mitte avaned... :roll:
(O.o) Ei ole tähtsis kes ja kus mina olen, tähtis on ,et mina tean kes teie olete ja kus te olete!

Kasutaja avatar
Tõnu_P
Kontakt:

Aug 24, 2008 20:10

Kas sellist süsteemi ei saaks luua, et oleks lihtsam uusi postitusi vaadata.
nt. "vaata uusi postitusi" või "tänased postitused" lingid kuhugi panna, kus kuvaks peale viimast logimist kõik uued postitused.

Kasutaja avatar
Susservusser

Aug 24, 2008 20:14

Tõnu_P kirjutas:Kas sellist süsteemi ei saaks luua, et oleks lihtsam uusi postitusi vaadata.
nt. "vaata uusi postitusi" või "tänased postitused" lingid kuhugi panna, kus kuvaks peale viimast logimist kõik uued postitused.
Praegu on ju nii, et kui on koht kust ei ole lugenud, seal on roheline linnuke ees...
C30 hõbedane Günther... C2 punane Tupsu

Kasutaja avatar
Tõnu_P
Kontakt:

Aug 25, 2008 20:28

Susservusser kirjutas:
Tõnu_P kirjutas:Kas sellist süsteemi ei saaks luua, et oleks lihtsam uusi postitusi vaadata.
Praegu on ju nii, et kui on koht kust ei ole lugenud, seal on roheline linnuke ees...
Mõtlen nagu on SR foorumis jne. "Vaata uusi postitusi" ja siis tuleb kõik järjest (kõige uuem postitus ees).

Üsna tüüta neid linnukesi otsida.

elu

Sept 12, 2008 14:08

Enne ei saa oma probleemiga teemat teha, kui 5 tavaposti kirjas...
No okay, on spämmikaitseks vaja, aga siis teeks kuskile ka nö MÕTTETUD POSTITUSE KIRJASAAMISED teema, ma isiklkult pole näiteks teemasolkija tüüpi 8)

Ps! 3tk veel jäänud postitada :P

elu

Sept 12, 2008 14:19

Hoidmaks ära foorumi reostamist spämmirobotite poolt ei saa registreerinud kasutajad postitada LINKE enne, kui nad on teinud vähemalt 5 postitust.

Täname Teid mõistva suhtumise eest!

Ei tööta see päris nii.
Esiteks ei saa teemat teha hetkel, kui 6 posti kirjas. (System lag?!?)

Likvideerisin postist lingid, ikka ei saa!

Jumpy07

Sept 15, 2008 13:30

kas selle spämmitõkkega natuke liiale pole mindud, paljudes teemades on ju vastus ilma lingita üsna mõttetu :? ja see et teemat ei saa ennem teha, kui 6 postitust, ka natuke palju, kui 3 ja 3 oleks, peaks piisama :)

Edit: ei saa linkida ka 6 postitusega

Kasutaja avatar
C4Loeb

Sept 17, 2008 10:40

ma ei näe nagu probleemi 6 postituse tegemises...päris ausalt! ei tohiks väga tükki küljest võtta. ja kui ma ei eksi siis oli mingi alateema all lausa nn junk-postituste koht, et oma 6 või 10 või mis iganes arv (kasvõi tähti) sisse trükkida.

but that's just me 8)
...you should never underestimate the predictability of stupidity...

janks26

Sept 22, 2008 20:39

üle 5 postituse foorumisse kribanud ,aga ei saa müügikuulutust ikkagi lisada:(

M1l-

Juun 12, 2013 23:42

Oi see 5 postituse asi on ausalt väga jama,no ei oska midagi mõnda teemasse kirjutada ju, tahaks lihtsalt enda müügikuulutuse üles panna

Kasutaja avatar
risto00

Okt 13, 2017 16:57

Spämmivastased meetmed on keegi tegemata jätnud..
Üsna tüütu vaadata hunnikut rämpspostitusi iga natukese aja tagant.
C5 Break 2.2 HDI '08

M2dis
Kontakt:

Okt 13, 2017 18:36

See vana capcha neid botte eemal ei hoia jah, mõttekam on vast registreerumisele küsimuse-vastuse vorm panna selle asemele, kus küsimuseks oleks a'la "Mis margi foorumiga on tegu?"

Vasta