C2 2004 roostetab

Kõik mis käib välimuse kohta. Tiivad, peeglid, spoilad...
Vasta
ulvi

Apr 15, 2013 09:25

Niisiis, auto 8,5 a vana ja roostetab. Kui auto ostsin, siis olin nii õnnelik, et Citroeni keredel see rooste probleem puudub. Eile kui sain auto vahatamisest kätte, siis poisid *rõõmustasid* mind, et mõlema tagumise rattakoopa ülemised ääred roostetavad ja ühel küljel isegi värv kobrutab.Olen õnnetu ja pettunud.Ega nüüd ei aitagi muud, kui ruttu ruttu roostet eemaldama. Mis on need auto maalerdamsie töökojad Tallinnas, kus hinna aj kvaliteedi suhe on väga hea.
vastuseid oodates ja ette tänades U.

Kasutaja avatar
tom

Apr 15, 2013 16:26

Mina olen korduvalt head abi saanud sellisest kohast nagu Carfixer OÜ, http://www.carfixer.ee/ Enne oma tooteportfelli laiendamist tegelesid nad ainult keretöödega ning olid Automaaler OÜ. Keskmisest töökojast on nad natuke kallimad aga nad on ka üsna palju paremad ning oskavad leida kestvaid lahendusi konkreetsest olukorrast lähtuvalt.

Teine koht, mida soovitada ei ole kindlasti odav, kuid tõenäoliselt üks Eesti parimaid keretööde töökodasid on Metro Auto OÜ. Metro Auto ise ei ole väga kõrge keretööde kvaliteediga hiilgav ettevõte, kuid mõned aastad tagasi nad ostsid ära Benefit AS'i ning Benefit juba on kõva tegija sellel alal. Metro Auto/Benefit teenuseid kasutavad ka mitmed margiesindused. http://www.metroauto.ee/
Metro Auto kasuks räägib ka see, et tegemist on Peugeot margiesindusega ning kindlasti nad oskavad taastada värvi PSA (Peugeot & Citroen) tehasenõuetest lähtuvalt.

Vehot soovitaks ma ka. Kasko korras oli minu masinal vaja maha võtta stange, parandada, pahteldada ning üle värvida, monteerida tagasi, paigaldada uus numbrimärgi alus ning uus numbrimärk. Arve oli 6000 EEK, millest mina maksin omavastuse osa. Noh... Tööd parajalt palju ja ma ei tea, kas näiteks Carfixer oleks teinud väga palju odavamalt. Carfixer oleks teinud kõige odavamalt 4500'ga ma usun aga võib-olla isegi pigem 5000 kanti. Vehost ma kindlasti küsiks hinnapakkumist, seda ei pea aktsepteerima aga nende hind võib täitsa konkurentsivõimeline olla.

Eelmisel autol roostetasid küljekarbid. Värv maas ja pindmine rooste. Küsisin hinnapakkumist Amservist, nad arvasid, et kui metall on puhastatav (st. lõikama ja keevitama ei pea), siis on 8000 EEK/karp, kokku siis 16000 EEK PARIMAL juhul, kui saab hakkama ainult karpide puhastamise ja värvitöödega. No see oli nagu löök haamriga lagipähe. Õnneks ma olen viisakas inimene aga ma peaaegu oleks naerma pursanud koos lausega "idioodid olete või?". Mul olid karpidel mõlgid eelmisest omanikust ja ma ütlesin, et tehke ainult värv korda, mõlke ärge välja võtke, et elan üle, siis öeldi, et see ongi ilma mõlke eemaldamata.
Pilt | Citroen Berlingo (B9) Multispace 1.6 HDi FAP 75

ulvi

Apr 15, 2013 22:44

Tänud Tom, annan teada kui asi korras ja meel jälle rõõmus. :)

Vasta