1. leht 1-st

C4GP kolin eesotsas

Postitatud: Nov 20, 2018 15:16
Postitas mogol
Praeguseks on mõistus otsa saanud. Kummaline kolin tuleb eesotsast aukudest läbisõidul. Kondid vahetatud, pidurid uued, ülejäänud puksidel lõtke ei ole.
Väljamaine esindus diagnoosis kolina amordipatjadest tulevat, said vahetatud, tolku ei miskit. Vahetevahel tundub nagu vaiksem olema, vahepeal täiesti häiriv.
Samas on see esitots üldse kummaline, sest heli kandub salongi väga lihtsalt (näiteks ka loperdav logari serv võimendub parajaks kobinaks salongis).
Tundub, et sarnane probleem on veebis kah levinud, kuid päris lahendust pole veel leidnud. Jupihaaval esiotsa välja vahetama kah ei kipuks.

Re: C4GP kolin eesotsas

Postitatud: Nov 20, 2018 21:50
Postitas vainon@hot.ee
Amortidel väike tühikäik sees. Väike lõtk. seda saab siis tunda kui võtad amordi alt ära ja liigutad seda edasi tagasi, kolvi osa. siis on tunda väikest lõtku. See võib olla sellest. Minu Berlingol sama teema.

Re: C4GP kolin eesotsas

Postitatud: Nov 21, 2018 01:19
Postitas Maarjos
Minu Berlingol sama teema. Peale amortide vahetust läks asi tunduvalt paremaks, kuid teatud olukordades ikka kerge kolin. Kuid see pidigi vist nende eripära olema :) .

Re: C4GP kolin eesotsas

Postitatud: Nov 22, 2018 11:04
Postitas mogol
amortidel patju vahetades sai otsasid logistatud ning vähemalt ülemises asendis lõtku ei olnud. eks vahetab välja ja näeb, mis saab.
Mis tootja amort oleks parim valik?