Citroën C4 Cactus: uus maailm, uued ideed!

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
Vasta
Kasutaja avatar
Boss
Admin
Postitusi: 367
Liitunud: Juul 26, 2007 20:28
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Mai 30, 2018 14:48

Uus C4 Cactus muudab arusaamu klassikalisest luukpärast. Tehnoloogiale on liidetud isikupära, praktilisusele erakordne mugavus. Progressive Hydraulic Cushions™ vedrustuse ning Advanced Comfort istmete poolt pakutav sõidukogemus jätab tahaplaanile kõik senikogetu.

Pilt

Uus mudel kannab edasi tänaseks juba klassikalisi Citroëni disainilahendusi nagu Airbump®, mis on nüüdseks kolinud uste keskosalt alaserva. Ulatuslik klaaspind loob mulje auto kohal hõljuvast katusest, kahes osas esi- ning 3D-stiilis tagatuled on tuttavad juba varasematelt mudelitelt nagu C3 Aircross või C4 Picasso. Saadaval on 31 erinevat eksterjööri lahendust, mis moodustatakse 9 kerevärvi ning auto omaniku maitsemeelt rõhutava 4 stiliseeriva värvipaketi abil.

Interjöör
Sisemus on citroënilikult funktsionaalne, kuid samas laitmatult puhas kõigest ebavajalikust, saavutamaks võimalikult lõõgastavat ning rahulikku miljööd. Valikus on 5 erinevat interjööri, mis koostöös klaaskatusega aitavad omakorda esile tuua C4 Cactuse valgusküllasust, mugavust ning kasutatavate materjalide naturaalsust.

Pilt

Advanced Comfort istmed
Sohvalikku mugavuse hindajate jaoks on Citroën loonud Advanced Comfort istmed, mille tavapärasest 15 mm paksem polster pakub unustamatut elamust. Neil veedetud kilomeetrid mööduvad kui lennates.

Pilt

Progressive Hydraulic Cushions™
Uus C4 Cactus on võtnud ülesandeks viia mugavus automaailmas täiesti uuele tasemele. Kasutades Citroën Advanced Comfort® programmi käigus omandatud teadmisi, saab uus C4 Cactus olema esimene Euroopa turule toodud Citroën, mis kasutab Progressive Hydraulic Cushions™ vedrustust. Selle eesmärgiks on luua C4 Cactusega sõidust „lendava vaiba“ kogemus, triikides rataste alla jääva teest välja viimse kui ebatasasuse.

Tehnoloogia
Uus Citroën C4 Cactus on varustatud 12 juhti abistava süsteemiga, mille eesmärgiks on tagada muretu ning turvaline sõit. Muu hulgas tuvastab auto juhi väsimust, ennetab kokkupõrget, pidurdab vältimatu kokkupõrke korral ning vähendab juhi tähelepanematusest tingitud riski.

Reisijad naudivad uue C4 Cactuse pardal digitaalse maailma võlusid, olles Android Auto, Apple Car Play™ või MirrorLink® abil keskkonsooli 7-tollise puuteekraani kaudu ühenduses oma nutiseadme olulisemate funktsioonidega. Citroën Connect Nav abistab aga teel olles nii liiklusinfo kui tanklate leidmisega.

Jõuallikad
Uue C4 Cactuse kiirusomadused ja säästlikus on saavutatud kerge platvormi ning viimase generatsiooni jõuallikate kombineerimisel. Viimasel kolmel aastal Engine of the Year auhinnaga pärjatud PureTech bensiini- ning BlueHDi diiselmootorid seisavad samaaegselt hea dünaamilise kuid ökonnomse sõidu eest. Lisaks manuaalkäigukastidele kuulub valikusse ka 6-käiguline automaatkäigukast.

Kõikidele Citroëni sõiduautodele kehtib pikendatud tehasegarantii 6 a või 120 000 km.
Tule proovima: https://citroen.ee/mudelid/c4-cactus
Chill Out
www.citroen.ee

Vasta