Citroen C4 luukpära asendab tootevalikus C4 Cactus

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
Vasta
Kasutaja avatar
Boss
Admin
Postitusi: 367
Liitunud: Juul 26, 2007 20:28
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Okt 31, 2017 15:25

Pilt

Prantsuse autotootja Citroen teatas, et veel sellel aastal lõpetatakse luukpära C4 tootmine, tema rolli võtab nüüd üle mudeliuuenduse käigus pehmema iseloomu saanud C4 Cactus.

Täielikku asendusmudelit luukpärale ei ole oodata aga enne 2020. aastat.

Sellist sammu põhjendati faktiga, et C4 on tootmises olnud juba 7 aastat ja seega moraalselt ning tehniliselt vananenud.

Ka läbis C4 Cactus äsja mõõduka mudeliuuenduse ja seega on valmis konkurentidega mõõtu võtma. Cactust plaanitakse konveieril hoida kolm kuni neli aastat, kuid juba praegu tegeletakse talle asenduse loomisega.

Uuenduskuuri käigus sai C4 Cactus endale pehmema vedrustuse (Progressive Hydraulic Cushion ehk PHC) ja 80 protsendi ulatuses uued kerepaneelid. Ka on vähendatud seni auto firmamärgiks olnud "airbumps" õhkpatjade suurust.

Cactuse esiosa kujunduses on aga senisest rohkem kroomi ning suurem Citroeni firmamärk, interjööris on uudiseks aga senisest pehmemad istmed.

Jõuallikate valikusse on lisandunud uus 1,2-liitrine 130-hobujõuline bensiinimootor, mida pakutakse koos kuuekäigulise käsikäigukastiga.

Järgmisel aastal peaks lisanduma aga uus 120-hobujõuline diiselmootor.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Allikas: http://www.auto24.ee
Chill Out
www.citroen.ee

Vasta