Jubeda sitamaitse ajab suhu see alandav 5 postitust süsteem!

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
Vasta
Ago

Dets 20, 2016 22:35

Milleks seda vaja on,arenenud maailmas on palju variante leiutatud et vahet teha kas on tegemist inimese (alandatud )või robotiga. :?:

Kasutaja avatar
tom

Dets 21, 2016 00:28

Robotid saavad üsna edukalt mööda captchast ja kui teha nii, et nad ei saa mööda, siis on regamine inimestele väga tüütu. Enamus roboteid on selliseid, et nad teevad ühe postituse ja kogu moos ning siis ei saa see üks postitus ka linke sisaldada.
Pilt | Citroen Berlingo (B9) Multispace 1.6 HDi FAP 75

Ago

Dets 21, 2016 03:27

klubisid nähtaval rohkem (vaadates linnapilti et igalpool Citikad vuravad) oleks vaja edasi arendada klubi? Elavdab ka disskussioone klubis. Paljud ei nõuagi palka kui Club ise kasumit ei teeni? Mõelge sellele ka kuna automark on populaarne... jne.

Kasutaja avatar
tom

Dets 21, 2016 11:42

Automark on populaarne aga julgen arvata, et enamus Citroen-i kasutajaid ei koti autod rohkem, kui kütus sisse ja gaasi ning aegajalt on see tüütus, et peab käima hoolduses.

Mina näiteks ei ole ka spetsiifiliselt Citroen-i fänn. Ma lihtsalt tean nende hingeelu piisavalt hästi, mis head, mis halba ning ühtlasi on töökindlus ja mugavus minu jaoks piisavalt hea. Lisaks on Veho mulle hea partner, kes oma vastutulelikkusega ja sõbraliku suhtumisega hoiab mind nende püsikliendina.

Kui Veho otsustaks päeva pealt hakata Citroen-i asemel Skodasid müüma, siis ma läheks ka ilmselt Skoda peale üle. Mul on olnud kaalumisel Berlingo vahetada ka Peugeot 308 SW vastu ning hakata käima sellega Vehos hoolduses, sest ma tean, et Veho saab hakkama kõigi PSA grupi masinatega.
Pilt | Citroen Berlingo (B9) Multispace 1.6 HDi FAP 75

Vasta