Hinnad esindustes ja üldiselt Eestis

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
Vasta
kustionu
Postitusi: 191
Liitunud: Mär 05, 2015 20:40
Asukoht: soome

Apr 28, 2016 10:45

kuratlikult tahaks teada mille krdi pärast on hinnad esindustes varuosadele topelt ja mõnedel selline kaqte peal et anna olla :) kas see varu soss-seppade puhul ? :)
asi ei ole isegi nii trastiline nö varuosadele mida ei lähe nii palju tarvis :) otse vastupidi üritatakse teenida just nende osade pealt mida kulub kõige rohkem.
Mida rohkem neid eesti remondi kohtade hindasi vaadata seda enam tõukab tellima asju netikaubamajadest või siis otse varuosade tootjalt .
Kulub aega aga saab odavamalt ja samas kellel aega pole oodata see maksab. Selle peale see hinnapoliitika ehitatud ongi :)

alustame siis kas või labasest lambipirnist ja lõpetame aknapesuri voolikutega :D

Ei hakka siia konkreetseid firmasi ja näiteid ette tooma. nö kodurahu huvides .

Siin kohal pooldaks küll kui vähegi aega ja ootamist tellida neti kaudu ja kindlasti tuntud tootjate käest kaup ja lõpetame selle eesti kapitalisti nuumamise ! Kasu nagunii pole ju .. Hind kõrge ja kui lähed garantiid nõudma sisi öeldakse su oma süü ja pehmelt käi jala :)
citröen C5 2008 (x7) HDI 136 confort tourer

Kasutaja avatar
tom
Postitusi: 1787
Liitunud: Juul 27, 2009 21:20
Asukoht: Berlingo

Apr 28, 2016 11:52

See on iseenesest läbikäidud teema. Esindusel teatavad kohustused tehase ees. Esindus ei või osta varuosi suvalisest kohast. Mõni aeg tagasi oli teema, kus soovitud varuosa (MCP6 käigukasti hüdroplokk) maksis esinduses 2200 EUR, kuid Saksamaalt, ühest originaalvaruosadega kauplevalt ettevõttelt oli võimalik sama asi osta, kui õigesti mäletan) 920 EUR eest + saatmine 40 EUR. Midagi 960 või 980 tuli kokku. Mäletamist mööda said Veho ja omanik ilusti kokkuleppele ja telliti Saksamaalt odavam detail.

Me oleme EU perifeeria, mida isegi väga paljud Eurooplased peavad Venemaaks ja osad firmad tarnivadki siia asju oluliselt kallimate hindadega.

Mine vaata näiteks riideid Tšehhis. Kui sama raha, mis siin ostes kulutada seal, siis ainult Hugo Bossi või Armaniga käikski.
Citroen Berlingo XL (K9) 1.5 BlueHDi 100

Vasta