Uus C5

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
Kasutaja avatar
ipod
Kontakt:

Mai 06, 2008 20:05

Citroen on parim!!!

Kasutaja avatar
Susservusser

Mai 06, 2008 20:23

vaatasin ka enne, et endisest mitte väga trendikast autost on saanud väga ilus ja voolujooneline sõiduk :) :citplak: :hello2:
C30 hõbedane Günther... C2 punane Tupsu

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mai 06, 2008 21:59

Sisse astudes leidsin ainult ühe miinuse, kiirust suurendades läheb auto madalamaks ja madalamaks... seega suure kiirusega pole võimalik sõita jah isegi mitte 50km/h mööda auklikku teed :cry:
Muidu meeldis sama palju kui luksmersu! supper mugav ja vaikne... rääkides heliisolatsioonist siis sellest autol puudu ei ole, kuigi tänu isoleeritusele kaotab auto ka ruumi salongis :wink: kuigi mina, kui sellise auto juhina selles probleemi kohe üldse ei näinud.
Sellele autole annaks 5+ ...ning sellega sai sõita juba poolteist kuud tagasi! :oops: :oops:
(O.o) Ei ole tähtsis kes ja kus mina olen, tähtis on ,et mina tean kes teie olete ja kus te olete!

Kasutaja avatar
Ahv
Kontakt:

Mai 06, 2008 22:53

Ei tahaks eriti kahelda selles, et uus C4 sama vinge uuenduse läbi teeb... ootan juba põnevusega :D

Kusjuures täna nägin esimest korda oma silmaga C-Crosser'it... polnud viga midagi, häbi ei hakkaks, kui endal selline auto oleks :wink:
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :)

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mai 07, 2008 00:05

Ahv kirjutas:Ei tahaks eriti kahelda selles, et uus C4 sama vinge uuenduse läbi teeb... ootan juba põnevusega :D

Kusjuures täna nägin esimest korda oma silmaga C-Crosser'it... polnud viga midagi, häbi ei hakkaks, kui endal selline auto oleks :wink:
jah ,aga samas vaadates tema kolleegi peugeoti esinduses ,peugeot crosser vms...no see oli küll üks õudne auto! esiots rõve ja tagaots koopia c-crosserist..kohutav! :D

loodan,et c4 pole sama kole kui meil siin diskussioon tekkis vahepeal uue c4 algelise pildi üle...

tõesti nagu ford ka...kui veel c4 kaotaks ruumi isolatsiooni tõttu oleks selle ostu mõte nullilähedane...ruumipuudus tekkiks liialt suur... :?
(O.o) Ei ole tähtsis kes ja kus mina olen, tähtis on ,et mina tean kes teie olete ja kus te olete!

Kasutaja avatar
-md-tt-

Mai 07, 2008 17:11

sellise c5 ostaks endale järgmiseks autoks meeleldi :) 8)
Pilt huviline

Kasutaja avatar
C4Loeb

Mai 07, 2008 20:31

Sisse astudes leidsin ainult ühe miinuse, kiirust suurendades läheb auto madalamaks ja madalamaks... seega suure kiirusega pole võimalik sõita jah isegi mitte 50km/h mööda auklikku teed
Oot oot Edgar sa oled jõudnud sellega juba sõitmas käia??

Igatahes, endal küll oleks plaan see proovisõit ära teha :D
...you should never underestimate the predictability of stupidity...

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mai 08, 2008 00:46

C4Loeb kirjutas:
Sisse astudes leidsin ainult ühe miinuse, kiirust suurendades läheb auto madalamaks ja madalamaks... seega suure kiirusega pole võimalik sõita jah isegi mitte 50km/h mööda auklikku teed

ära imesta :D
ma olen isegi sõitnud mercedes-bens SLR McLaren'iga :wink:
ning see honda accord mis on nn. uus, ning kõik ajakirjad kirjutavad..samuti olen ka seda testinud, paras kakajunn oli :wink:

C5-te istus isegi tuttav mersu omanik (sellesse uude c5-e) ütles,et tema poleks tegelikult isegi vastu sellise aparaadi omamiseks. Kuid töö ei luba...nimelt on suur firma,ning ta peab nn "Pristiižne" olema, sest oleme ausad,on vahe alul küll kas veered suurele kohtumisele citroeniga või mersuga... :)

Kasutaja avatar
Jantz

Mai 08, 2008 00:56

Edgar (c4) kirjutas:
C4Loeb kirjutas:

ning see honda accord mis on nn. uus, ning kõik ajakirjad kirjutavad..samuti olen ka seda testinud, paras kakajunn oli :wink:

C5-te istus isegi tuttav mersu omanik (sellesse uude c5-e) ütles,et tema poleks tegelikult isegi vastu sellise aparaadi omamiseks. Kuid töö ei luba...nimelt on suur firma,ning ta peab nn "Pristiižne" olema, sest oleme ausad,on vahe alul küll kas veered suurele kohtumisele citroeniga või mersuga... :)
Isiklikult veereksin ma ise enne selle uue C5- ega suurele kohtumisele. :P Kohe väga meeldib mulle see uus mudel, eriti universaal ...

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mai 08, 2008 23:08

Jantz kirjutas:
Edgar (c4) kirjutas:
C4Loeb kirjutas:

Isiklikult veereksin ma ise enne selle uue C5- ega suurele kohtumisele. :P Kohe väga meeldib mulle see uus mudel, eriti universaal ...
c5 puhul meeldib mullegi universaal palaju rohkem...ta selline super voolujooneline ,et pole sõnu lausa!
Aga noh,küll meil kindlalt ka asjad edenevad,ja ma isegi vahel olen mõtelnud,et uue bmw asemel ostan uue c5 :oops: :oops: :oops:

Kasutaja avatar
djameeriko007
Kontakt:

Mai 09, 2008 19:45

Täna sai ka see ära proovitud kõige lihtsama varustusega 2.0 C5 Tourer :D
Võrdlemiseks käisin proovimas ka uut Ford Mondeot aut. ja 2x Mazda 6-e

Ja lõpptulemusena oli C5 ikkagi parim :D Järgnesid Mazda 6 sedaan, universaal ja viimaks ka Mondeo.

C5 puhul häiris ainult 3 asja: Kütusekulu 7,6l/100km kiirusel 100km/h :S
käed-vabad süsteem ei tahtnud ühegi telefoniga suhelda
Millegipärast tundus kõrvalistuja koht mugavam :P

Aga parkimisabi toel külgboxi parkimisega saab küll igaüks hakkama :D

Kasutaja avatar
C4Loeb

Mai 09, 2008 23:15

mazda 6 kohta võin niipalju öelda et 2,5l nö GT siis, see päris asine tundus, mulle meeldis täiesti.
aga vaatab, äkki õnnestub see näd.vah siis ka legendaarne c5 ära maitsta :D

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mai 14, 2008 20:10

C4Loeb kirjutas:mazda 6 kohta võin niipalju öelda et 2,5l nö GT siis, see päris asine tundus, mulle meeldis täiesti.
aga vaatab, äkki õnnestub see näd.vah siis ka legendaarne c5 ära maitsta :D
nädalavahetus möödas, tulemusi ka on? :D

Kasutaja avatar
C4Loeb

Mai 14, 2008 22:17

hehee....krt, uskumatu aga ei mänginud kuidagi välja. ma ei tea kuhu tulevikku see jääb, tahan ära käia kindlasti ent millal....utoopia :D

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mai 14, 2008 22:34

C4Loeb kirjutas:hehee....krt, uskumatu aga ei mänginud kuidagi välja. ma ei tea kuhu tulevikku see jääb, tahan ära käia kindlasti ent millal....utoopia :D

noo selge :D :D

Vasta