Ettevaatust, hullud!

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
Vasta
Kasutaja avatar
nemcik

Okt 11, 2012 11:56

Maakri tänava parkla, milles oma autot hoian, oli eile hommikul muutunud tõeliseks hullumajaks, kus ühelt poolt andsid tooni roosad ja teisalt kollaste kilekottidega tegelased. Parkla oli täiesti umbe pargitud, autod risti-rästi. Kes KURAT need inimesed küll on?!
Täna hommikul selgusid ka tagajärjed: vähemalt kaks korralikult ära kraabitud autot. Ütlen vähemalt, sest meie kaks kohtusime ühe väikese koosoleku laua taga. Küllap neid oli veel.
:evil:
Minul on küll veendumus, et vähemalt iga 10 aasta tagant peaks kohustuslikus testima inimeste sõiduoskust. Mitte lube ära võtta, aga tegema tunnikese linnas instruktori kõrval ja näitama, kuidas ta sooritab eri sõiduelemente. KUI ilmneb, et inimene on roolis kobakäpp, tuleks ta saata täiendavale 10 sõidukorrale.
Ma arvan, et taolisest "kordusõppuste" filtrist oleks kohati rohkem abi kui meditsiinitõendist.
Style, plaisir de conduire et sérénité...

kapu

Okt 11, 2012 22:27

Oojaaa, ka see meditsiinitõend on valus teema, kui pead lubade vahetusel komisjoni läbima, ja viimati taheti mult selle prääksatuse eest 600 eeku....praegu vist ei julge enam minnagi lube vahetama :lol:.

Kollastest kottidest saan aru, aga roosad mingi Kaubamaja kampaania vää? Pole mõlemat kaubanduskeskust vist viimase viie aasta jooksul ise kordagi külastanud, ma lihtsalt ei suuda leida põhjust, miks ma saia-vorsti-kohvikoore pärast peaks tunglema kusgile karu peesse. Aga kuna autol värv nagunii juba ammu koorub, siis äkki oleks praegu just õige aeg :lol:.
Vabakutseline Citroenipede

kky

Mär 22, 2013 12:28

Minuarust on kõik kohad neid kilekottidega tüüpe täis :D

raido145

Apr 24, 2013 01:13

Ei tea kas selle hulluse vastu vakstineerima varsti ei hakata :P

Kasutaja avatar
tom

Apr 24, 2013 08:14

Minu arvates on kõik parklad hulle täis. Ma pargin tavaliselt kohe parkla kõige kaugemasse otsa, kuhu igasugused ei viitsi naljalt ronida, sest soovivad otse kaubanduskeskuse ukse alla pressida iga hinna eest.
Citroen Berlingo XL (K9) 1.5 BlueHDi 100

ill

Apr 24, 2013 15:05

Ehh, ei aita see kaugele parkimine ka... Paar korda nii juhtunud, et pargin kuskile parkla tagumisse otsa ja tagasitulles mõni ennast ikkagi küljealla poetanud...ümbruses valitseb tühjus.

Vasta