Veho Eesti AS-i teenindusest ja hooldustöödest

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
Cactus

Sept 03, 2014 10:10

Minu arvamus jääb vaid positiivne (laagri vehost).
Teenindus kultuur teeb silmad ette nii mõnelegi muule "kõvemale margile".

andrei.erbe

Okt 09, 2014 09:58

Ainult kiitus. (Roca-al Mare) , Vahetatud hüdraulika stange ja keskusest hind oli 1 eur odavam kui internetist mingi b-kategooria toode.

m2t88

Nov 08, 2014 11:10

Laagri Veho tasemel ja tänud citikale kes viitsis abiks olla!

JPS

Mär 06, 2015 20:21

Järjekordes maksimumpunktid Veho teenindusele. Asi algas sellest, et tüütas ära esisillast tulev rattalaagri müra. Õhtul tööl tulles kuskil poole kuue ajal saatsin meili Laagri teenindusse, et pärida laagri hinna ja võimaliku tööaja kohta. Ega vastust lootnudki saada enne järgmist päeva, aga, kuskil viie minuti jooksul tuli täpsustav küsimus auto kohta ja siis ka poole tunni jooksul hinnapakkumine, mis tasus ära isegi Pärnust Tallinasse sõitu ja hinnavõidu eest lausa kasti õlut saaks veel endale lubada :D Täna siis laagrit vahetams käies oli teenindus ikka super ja kiire ka. Ja kui kurtsin veel kadumaläinud esilaterna kummikaitse kohta, siis leiti ka keretööde osakonnast tasuta!!!! mulle sobiv kate. Igatahes, müts maha ja ei loobu teie teenustest :)

JPS

Okt 06, 2015 19:33

Täna tahaks visata väikese kivi Veho kapsaaeda. Peale laagrivahetust esimesel paremal rattal pole keegi auto kallal käinud. Täna käisin Pärnus ühes remonditöökojas, et vahetada parempoolne rooliots ja zarniir. Remondi käigus selgus, et üle oli keeratud üks piduri sadula polt ja seetõttu sadul veidi loksus olles remontija sõnul rikkunud ka piduriketast(mis ilmselt tuleb seetõttu varsti vahetada). Saan aru, et tegijal ikka juhtub aga oleks siis olnud ju võimalik keerata uus keere ja korralikult sadul kinni keerata. Keermeliim ei pea sellele koormusele just kaua vastu :(

kustionu

Okt 15, 2015 09:34

sai ka täna helistatud rocca vehosse ja uuritud juba eelnevalt citika käest saadud varuosa hinda ja saadavust . hind oli tiba kõrgem ja julgesin küsida millest selline erinevus laagri ja rocca vahel sisi kurjustati et mis te mitmest kohast siis hinda küstite. jube ülbik sattus telefoni otsa :D
citröen C5 2008 (x7) HDI 136 confort tourer

johndoe

Okt 15, 2015 20:51

citikas äkki ütles clubi hinna?

kustionu

Okt 18, 2015 12:48

vahet pole :) asi pigem oli selles kui mulle käratati et mis sa enam meile helistad kui sul juba hind teada :D aga sel korral oleks mul lihtsam olnud minna rocca kui laagri :) aga jäid mõlemad ilma , ostsin siin kohalikust esindusest 43euri eest :)
citröen C5 2008 (x7) HDI 136 confort tourer

ds-jekkeri

Veebr 19, 2016 18:07

Nagu Eestis ka tavaliselt, on ka Veho teenindajate "päeva meeleolu" konkreetselt näha näös ja tunda teenindusest. Asi ei ole erinev näiteks Silberautos mis peaks olema "prestiiz"-auto esindus, igal juhul mind kül mõnikord nimodi teenindatud et ei saanudki aru kas olin klient või vaenlane.

Laagri Veho on koht, mida ikkagi võin soovitada, seal on mind tüüpiliselt teenindatud hästi.

Võrreldes muide märgide teenindusega, mina ütleks et Eesti parim teenindus on Unelmautos mis on Lexuse esindus. Seal on ilmselt teenintajad käinud mingisuguse Toyota kursese etc, teenindus EI ole teenindaja meeleolust kinni, klient on aladi kuningas. Noh, ainuld naise auto hooldades on see tullud mulle tuttavaks, ise ei Lexusega sõida, see on auto nagu tipptehniline tolmuimeja.

Vasta