Veho Eesti AS-i teenindusest ja hooldustöödest

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
Maple

Jaan 28, 2011 15:54

Siia sooviksin postitusi Veho Eesti AS headest ja veadest. Milline on teeninduse kvaliteet? Millised on hoolduse ajad ja kättesaadavus jne? Kõikide isiklikud kogemused on teretulnud.

Kasutaja avatar
nemcik

Jaan 28, 2011 16:27

Esiteks: Veho Eesti kohta on foorumis päris palju infot laiali kui otsida. Teiseks: ma arvan, et küsija võiks sellise konkreetsuse korral ka enda tausta natuke avada.
Style, plaisir de conduire et sérénité...

Maple

Jaan 28, 2011 17:02

Kuna see info on laiali, siis selle teema üks eesmärk on siia alla need koondada.

Kasutaja avatar
excited

Jaan 28, 2011 17:21

Igas teises teemas on midagi juttu, hoia silm peal ja loe foorumit, saad oma ülevaate kätte. Otsingut võiks ka kasutada.

http://www.club-citroen.org/foorum/viewtopic.php?t=402
http://www.club-citroen.org/foorum/viewtopic.php?t=703
http://www.club-citroen.org/foorum/viewtopic.php?t=704
http://www.club-citroen.org/foorum/viewtopic.php?t=916
jne

Olen pea 2 aastat toimunut jälginud ja igati positiivne tagasiside.
Citroen C4 1,6 HDI 110 hp Exclusive

Kasutaja avatar
Kaups

Jaan 28, 2011 21:10

minu thx teema ka siia sattunud.. tookord oli siis vist roolilati vahetus.
kuna uus auto siis läks garantii alla ja asi unustatud.

sai siin mõned päevad tagasi hooldes käidud jälle.
kõik oli järjekordselt tasemel. hoidke latti kõrgel.
8.30 läksin 12.05 sain auto kätte. ette oli nähtud natuke kauem.
ootamine on aint pikk valik aga 3midagi krooni eest saab kohvi, telekas on ja kui läppar kaasas siis saab wifit kasutada.
lisaks saab autosi vahtida :D

minu poolt siis + kirja.

Kasutaja avatar
tom

Apr 06, 2011 10:32

Mul on heameel, et Veho pole selline ettevõte, kes oma kehva tööd ajab kliendi süüks. Veho annab oma tööle ka korraliku garantii, mitte nagu videos nähtav. Üks päev ja edasi vaata ise.

http://www.reporter.ee/2011/04/05/vosar ... tri-narve/

Tänud Vehole, et te hoolite kliendist!
Pilt | Citroen Berlingo (B9) Multispace 1.6 HDi FAP 75

kapu

Apr 06, 2011 23:53

Eks ole tehases koostajatel mustasi päevi, eks ole kohaliku hoolduse vennal kerge pohmakas ja õhtul jalkamäng, mis mõtted ajevile ajab ja lisaks kõigele muule on siiski parimat soovides törts ebaõnne. Ja seda on kõigil.
Muidugi on Vehos palju õnnelikke kliente, nagu ka paljudel muudel margiesindustel. Aga nagu elu näitab, on ka neid, kes Vehot maapõhja ja veel paar kilomeetrit sügavamale vannuvad.... ja mõneti täiesti õigustatult.
See, et oi - ma sõitsin aastas 2000 kilomeetrit ja käisin õli- koos filtritega vahetamas ja säran pärast nagu õnne junn, sest kõik nii hästi nii toredasti laabus, ei ole eriti jutt, mille põhjal arvamust tekitada ja tõde maailmale kuulutada.
Kahtlemata Veho on teinud seoses hoolduse ja remondiga tubli sammu edasi, sest muidu ta oleks paarist rongist väga jäägitult maha jäänud.
Aga pole väga kaugel ajad, kui varuosa müüja kutsus su leti taha, ja küsis pildile viidates, et kas see on starteri tõmberelee...
Vabakutseline Citroenipede

Kasutaja avatar
tom

Apr 07, 2011 08:14

Õlivahetus on normaalne, kuid mul on olnud päris mitu olukorda, kus ma olen saanud abi kujul, millist Vehol kohustust anda ei ole.

On mullle näidatud asju, seletatud, mille kohta esindus võiks vabalt öelda, et mis see sinu asi on. Me teeme korda ja sa maksa ära.

Ühel korral on minu pärast ka jupp salongis tutikalt autolt maha keeratud ning pandud minu autosse, sest laos seda ei olnud. Jällegi oleks võinud esindus öelda, et sorry, meil ei ole seda laos hetkel, jäta auto siia. Aga siiski leiti võimalus klient ära teenindada.

Päris palju on mind huvitanud tehniline info, mis samuti ei ole Veho kohustus enda, kuid siiski olen saanud.

Samuti ei tasu ära unustada, et Veho ning selle foorumi seotuse tõttu on päris paljudel siit raha jäänud rohkem taskusse.

Pisiasi siit ja pisiasi sealt ning kokku tuleb päris suur pilt. Loomulikult on Vehol ka luukeresid kapis, kliente, kes ei ole rahul aga Veho puhul on siiski näha, et nad üritavad kliendile pakkuda parimat.
Pilt | Citroen Berlingo (B9) Multispace 1.6 HDi FAP 75

Kasutaja avatar
alar68

Apr 09, 2011 21:23

Minul ainult positiivsed kogemused Veho'ga. Töö alati olnud kiire ja korralik. Kui veel mainid sitika foorumit, saad veel sutsu hinnast alla ka.... :D

Priit Peljo

Mai 04, 2011 12:57

2005 a. C4
Ostsin platsilt. Tagumine parem uks ei tulnu lahti. Enne ostu küsisin Laagri Vehost nõu, et kui kulukaks selle ukse kordategemine võib minna. Vastati, et ära muretse, ca 20€ tööraha ja korras.
Auto ostetud ja Vehosse viidud. Kõne Vehost, kas tellime uue jupi ära, 186€ maksab.
:(
Loomulikult loobusin. Ja kahetsesin pisut, et auto ostsin. Oli ju auto pereautoks ostetud.

Sel pühapäeval sain ukse ise korda ilma ühegi jupi vahetuseta :) Kõige keerulisem oli kinniselt ukselt polstri eemaldamine.

T.
Priit

Kasutaja avatar
excited

Mai 04, 2011 16:10

Mis täpsemalt viga oli siis?
Citroen C4 1,6 HDI 110 hp Exclusive

Priit Peljo

Mai 04, 2011 16:45

Konkreetset viga ei oskagi öelda.

Tea nüüd kas abiks oli, et sai mõneks ajaks keskluku süsteemist juhtmekimbu eemaldamine. Vähemalt peale seda hakkas süsteem tööle.
Endal jäi kahtlus et võibolla lapselukk põhjukseks, et miski olla valesse asendisse jäänud.

Seda ka et, süsteem ennem klõbistas nagu vaja, kui pulti näppida aga uks lihtsalt ei avanenud.

PS. mode võiks tõsta jutu osaliselt kuskile tehnilise alla. Võib kellegile abiks olla.

T.
Priit

johndoe

Mai 04, 2011 21:00

Vehos muidu kõik ok aga ühte meistrit väldin ja omas mõttes ikka "tõlkes kaduma läinud"
NB! ei ole seotud tema keeleoskusega vaid vastustega minu küsimusele

kalabama

Juun 06, 2011 17:54

Minul ainult head kogemused Veho tartu esindusega!! Töö oli kiire ja korralik! Ja hindgi polnud just hiiglaslik!! Täitsa normaalne teenindus jne.

millionaire

Aug 04, 2011 11:00

Minul Tartuga nii positiivseid, ku negatiivseid kogemusi.
Ühest küljest olen saanud võõra inimesena tasuta nõu, mille eest linna teises sitika hoolduses raha taheti küsida, teisalt aga jäeti korralise hoolduse puhul paar elementaarset nüanssi täitmata, mistõttu pidin esindusse hiljem tagasi pöörduma ning enda aega kulutama.

Tartu puhul on minu jaoks ka ebamugav nende tööaeg, õhtul juba 17.30 kinni ning laupäeval üldse suletud- kui oled viieni tööl on raske linna teisest otsast õhtul autole järele tulla.

Vasta