Soovitage mobiiltelefoni

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
valzza

Jaan 23, 2012 20:21

:twisted: väga hardcore telefon, kiidan heaks. Mõni peab XM-i ka natuke koledaks, see ei tähenda, et neil kübekenegi õigus oleks.

Kasutaja avatar
nokkloom

Jaan 23, 2012 22:32

Imelik, minu X10 Mini Pro on kukkunud umbes nii kõrguselt korduvalt pikki asfalti, betoonpõrandat, parkettpõrandat jne (mitte et ma teda loobiks, lihtsalt kukub vahest taskust või käest). Siiamaani on ainus kahjustus üks nii 3 mm kraapimisjälg (väike kiht klaasi oleks nagu maha kraabitud, sees mõra pole), mis tekkis, kui kukkus pikki betoonpõrandat tillukese kivi otsa.
Ostetud oli siis nii 2010 september ja umbes 2011 jaanuarist-aprillist pole enam kaitsekile (tuli maha).
Samas, akut laed iga öö (tõsisemal kasutamisel ka lõunal) ning tarkvara on ikkagist poolik.

Parimad telefonid, mitte nutitelefon, on siiamaani mul olnud K800 ja K750. K800 jäi miskipärast lihtsalt hea sõnaga meelde (hetkel ei oska öelda, et täpselt miks), aga K750-e taskulamp on siiamaani parim mida ma olen telefonidel kohanud (just viimase tõttu on mu onu enda oma juba vist 5 aastat kasutanud ning lasknud isegi emaplaadi vahetada, pärast seda kui too oli vedeliku kahjustuse saanud), korpus päris tugev ja aku täitsa hää, leviga ka probleeme ei esinenud.

kapu

Jaan 24, 2012 13:23

Heh, mingi X Nokia (no selline ehe tellis, täpset mudelit ausõna ei mäleta), sellega aastaid tagasi juhtus selline lugu, et jube palju manti oli süles, sai siis need asjad pandud auto katusele koos moblaga, et neid siis autosse ära pakkida. Asjad autosse ära pakitud, sisse ja sõitma. Ja korraga meenub - mobla !!! Virutasin muidugi tol hetkel südamest pidurit, ja mobla lendas täie lauluga katuselt sõidusuunda edasi mööda asfaldit :lol: Korpus oli natuke kriibitud ja törts mõra ka ekraanis, aga ei midagi hullu. See mobla toona lõpetas vist sellega, kui väljas vihmakäes tööd tehes hakkas ta omapäi sms`e saatma :lol: Arve oli tore ja pärast ei julenud teda enam hinges hoida :lol:

Sonim tegelikult vajab natuke harjumist, mõned asjad on natuke....hmm, teistmoodi. Sms`i saatmine, õigemini selle kirjutamine oli algselt ikka totaalne aju nikastus. Aga vähemalt helina tugevust saab rahus muuta, mida esimesel versioonil polnud võimalust teha, ja mille helin oli ikka selline, et nii mõnigi arvas, et kolmanda maailmasõja õhu rünnak on alanud. Taskulambi valgus tugevus on uskumatult tugev, 2 megane kaamera kannatab pilti teha küll, ja kannatab pärast vaadata kaa. Kõrvaklappide pessa saab ka täitsa normaalseid kõrvaklappe panna ja neid kasutada, mälu saab juurde kuni 16 giga.... antenni- ja levi majandus on tal väga korralik, üks esimesi telefone, mis minu kodus kannatab rääkimist sisuliselt kõigis tubades. Ja kui nüüd veel unistada, siis võiks wifiga ühildus olla et saaks läbi skypi pläkutada (või äkki saab seda läbi mingi viguri üle sinihamba teha, ei tea, natuke arvuti kauge inimene....).
Kui läänerindel muutusi, eks siis annan jälle teada :D
Vabakutseline Citroenipede

kky

Mär 22, 2013 12:29

Kõik mobiiltelefonid mille tootjaks on Apple !

Kasutaja avatar
excited

Mär 22, 2013 13:47

kky kirjutas:Kõik mobiiltelefonid mille tootjaks on Apple !
Vabanda, aga see kõlab minu jaoks veidi nagu "vahet ei ole mis auto, peaasi et punane on"
Citroen C4 1,6 HDI 110 hp Exclusive

kky

Mär 22, 2013 17:42

excited kirjutas:
kky kirjutas:Kõik mobiiltelefonid mille tootjaks on Apple !
Vabanda, aga see kõlab minu jaoks veidi nagu "vahet ei ole mis auto, peaasi et punane on"
See kuidas see sulle kõlab on ainult su enda mure :)

Ühesõnaga Applel on ainult 4 erinevat telefoni Iphone 2, 3, 4, 5. Need kõik on väga hea tarkvara ja sisuga.

Tegelikult oli mul vaja saada kokku 5 postitust, et saaksin müügikuulutusele lingi lisada. Ja avaldasin enda arvamust. Ära võta südamesse !

devastat

Apr 08, 2015 09:39

LG L70 - works!

Vasta