Soovitage mobiiltelefoni

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
kapu

Jaan 21, 2011 22:01

Kõik pädevad infotehnoloogia- ja muidu kaasaegsed inimesed, aidake tohmanit. Sirvimine mööda emti kodulehte võttis pea ringi käima ja kasu ei midagi.
Ühesõnaga: vaja telefoni, millega saab:
- rääkida ja sms`i saata
- ON KÜLJES/OLEMAS TASKULAMP
- fm raadio
- üle gprsi võiks saada maili lugeda ja enne surma delfit sirvida.

Kaamera olemasolek ei ole vajalik. Sinihammas, kui oleks, oleks tore.
Hind võimalikult odav, sest varem või hiljem minu elustiili ja töö juures leiab see telefon oma maise lõpu, mitte just meeldival moel.

Niiet - jaht on alanud! Kõik soovitused ja vihjed teretulnud :)
Vabakutseline Citroenipede

Kasutaja avatar
excited

Jaan 21, 2011 22:43

sõbralik soovitus: mine vali Elisa lehelt telefon välja, EMT-s ka kindlasti olemas. Elisas paned sisse mis omadusi sul vaja on ja pakub sulle sobiva mudeli. Taskulambi valikut seal ei olnud, kuid läbi lapates jäi silma Samsung E2370 XCover , ehk on neid lampidega vidinaid veel.

Pritsme ja tolmukindel korpus, hüper super aku, mis võimaldab ligi ööpäev järjest kõneaega ja 43 päeva ooteaega :shock: , kirjuta üles, kuhu sa laadija panid, 1,5 kuu pärast võib-olla enam ei mäleta. Lisaks saad muidugi rääkida, sõnumineerida, delfit lapata, raadiot kuulata ja pimedas lampi põletada. Ja muidugi väiksema orkaani või maavärina vist elad ka üle :lol:

Sisestasin elisa (emt ei leia) lehel otsingusse "taskulamp". Lampi peaks veel sisaldama Nokia 5030, 1209; Samsung B2100, E2370 XCover, 2710 ja muidugi Seenioritelefon, aga sellega sul delfisse asja ei ole
Citroen C4 1,6 HDI 110 hp Exclusive

kapu

Jaan 21, 2011 23:13

wow, tänud excited, see Samsung tundub päris ideaali lähedane, hind ka igati mõistlik. Aga, mida tähendab lisades kirjas olev: Mobiilijälitus (Mobile Tracker) ??? Teab keegi... või aimab?

Kasutaja avatar
excited

Jaan 22, 2011 00:46

Ei ole telefoni spets, kuid veidike vaba aega ja kõikvõimalikud otsingumootorid teevad vahel imet. Google teadis rääkida, et MobileTracker on Samsungi välja mõeldud vidin telefoni varaste vastu võitlemiseks. Kui telefoni sisestatakse võõras sim kaart, saadab telefon automaatselt sinu poolt ette antud numbrile SMS-i, kus on telefoni IMEI ja ka uue simi telefoni nr. Lisaks sellele on sinna sisse ehitatud ka nn hädaabi kutsungi funktsioon. Nt vajutad 4 korda järjest volume nuppu ja saadab 10-le sinu poolt valitud numbrile sms-i, et oled hädas. Peale sed saavad appi kutsutud helistada su telefonile ja kõne võetakse automaatselt vastu, et nad saaksid kuulata, mis ümbruses toimub.

Muide Samsung.com ütleb, et ooteaeg on 67 päeva :shock: :roll:

Kasutaja avatar
raul

Jaan 22, 2011 21:54

Kui sa üldse ostad telefoni siis vaid HTC - ülejäänud kõik on totaalne kräpp...eriti Nokia nutitelefonid.

Võta HTC androidtelefon, tunne rõõmu suht pikast akuajast (vähemalt mul on) ja meeletutest võimalustest (taskulamp, fm raadio, e-mailid, wifi, gps, gprs jne jne jne) - väidetavalt on HTC üks väheseid, kes suudab netileheküljed täies mahus oma ekraanile ette kuvada.
Kõige odavam peaks olema HTC Wildfire - väga hää telefon!

Parimat,
Raul

Kasutaja avatar
tom

Jaan 22, 2011 23:45

Väga tore soovitus ja mina isegi nõustun kõige, mis sa ütled, HTC on hea jne. Aga teema autor ei tundu vajavat Androidi vaid pigem mingit tugevat klotsi, mis võimalikult palju halba üle elab. Puutetundliku ekraaniga asi ei tundu olevat sobiv ja seepärast olen ka ise siiani vait olnud.
Pilt | Citroen Berlingo (B9) Multispace 1.6 HDi FAP 75

kapu

Jaan 23, 2011 12:28

See HTC Wildfire on ise-enesest päris tore asi oma kõigi võimalustega, aga tundub rohkem stiilse vabaaja leluna. Puutetundlikust ekraanist tuleb kahjuks kaarega mööda käiia.
Niiet vist ikkagi vuta-vuta Samsungi otsima. Tegelikult, tahaks natuke kaitsta Nokiat (ok, mitte küll nutikaid, ), aga tood tavalised karbid on siiski suht-koht vastupidavad oma olematu hinna kohta. Samas, ka küllaltki vaimuvaesed.

Kasutaja avatar
excited

Jaan 23, 2011 13:23

Läksin ise mõned kuud tagasi üle puutetundliku ekraaniga telefonile. Asi on igati fancy, täis liikuvaid pilte ja kõikvõimalikku mudru. Aga praktilisuse kohapealt kaalus mu vana klahvidega klots selle üle. Klahvidega telefonil sai kiirelt ringi liikuda kasutades ühte kätt, nüüd on ekraani pind küllalt suur ja ühe käega vaja telefoni hoida, et teisega saaks kiirelt menüüdes surfata (saab hakkama ka ühe käega, aga tempo on teine). Sõnumi saatmiseks ja helistamiseks ei olnud vaja ekraani pilti vaadata. Nüüd sõidu ajal helistamine ja sõnumi satmine ikka jupp maad keerulisem, ei tea, kas minu telefoni eripära, aga kiirvalikut sõidu ajal kasutada ei saa (eeldab näpu paigal hoidmist 2-3 sekundit), vibratsioon on sõidu ajal pisav, et ta loeb 1 vajutuse asemel 3 vajutust. Aga eks see fancy look kaalub vist täna juba funktsionaalsuse üle.

kapu

Jaan 23, 2011 21:56

Täiesti nostalgia tuleb peale. Minuarust reaalses elus üks ehedaima välimusega mobla, mis eales eksisteerinud :P

Pilt

Ussi mäng....mmmm. Siis, kas sellega sai mingit sms laadis pilte saata ja vastu võtta, aga toona veel paljudel olid mingid kitsa ekraaniga Ericsonid (vist), millega seda vaadata ei saanud... Ja kõik see oli ainult 10 aastat tagasi. Imelik mõelda, et kunagi polnud isegi inimeste kasutuses elektrit, kui just staatiline välja arvata :lol:

moshkid1234

Aug 18, 2011 00:53

nokia e52

Kasutaja avatar
hunt112

Aug 18, 2011 14:24

mina enda maitse kohapealt soovitaks lg-d.... endal juba olnud lg kp500 2 aastat ilma probleemidetta nyyd hakkab vaikselt ära kustuma aga hädasi kyll mitte
teostan teemantsaagimis ja puurimis töid---ka hauakive myyme...56941211 või 55540197 või e-mail hunt112@hot.ee

Kasutaja avatar
ZX

Aug 18, 2011 23:13

Kas info õige et htc'd pole vabariigikeeles saadaval?

mux

Aug 19, 2011 08:15

ZX kirjutas:Kas info õige et htc'd pole vabariigikeeles saadaval?
Tegu vist liiga suure üldistusega. HTC jooksutab nii WinMobile kui Android OS'i ja pigem on küss, kas ühes neis (+kasutatavas rakenduses) on piisavalt maarjamaakeelt.

Minu WinMobile 6.5 andis keelevalikusse küll Estonian, kuid see tähendas pigem seda, et nädalapäevad ja kuunimed muutusid eestikeelseks.
Xsara ´98, Xsara '01, C5 '04 ja juba üle 380000km sitika roolis olnud

kapu

Nov 18, 2011 21:11

Peab vist tänama veelkord kaasfoorumlast excited, kelle esimesena soovitatud Samsungi sõsarmudel siis lõpuks mulle pihku jäi. Täpseks mudeliks GT-E2370.

Julgen soovitada soojalt kõigile, kelle jaoks telefon siiski hädavajalik vahend helistamiseks, mitte niisama vestluses lauale poetamiseks, et tähelepanu tõmmata. Ehituselt küllaltki robustne, aga mugav kasutada, aku on 2000mAh.... lisaks palju omadusi, mis minusuguse jaoks teevad selle telefoni valikuks number üks, võrreldes ükskõik mis aipõuniga.
Hind koos auto laadijaga oli kokku vist 88 euri Emti ärikliendina,(Samsungile kohaselt klapid kaasas), mälu maksimum on 2 giga, mida saab juurde osta.

Niiet mina siiani väga-väga rahul asjaga :)
Nokiad olid head ja toredad, aga kuniks nad peale kontori inimestele telefone ei tooda, siis minupoolest edu neile :lol:

kapu

Jaan 23, 2012 19:55

Kiida veel :lol:

No tegelikult juba üle paari nädala siiski uue telefoni omanik, taaskord.
Samsung oli tore ja igati hea, aga kukkumine 40 sentimeetri kõrguselt asfaldile saatis teise ilma nii ekraani kui korpuse :cry:
Väike sõimlemine emt`ga ja lootus asi garantii korras taastada lõppes loomulikult tulutult. Viha oli tol hetkel nii suur, et tahtsin üldse kogu oma mandiga emtist lahkuda, aga kahjuks neti pulk on kahe aastase lepinguga, niiet..... nojah. Vähemalt kodune nett püsib kogu täiega praegu ainult selle otsas, minu elukohas on see kiirem kui elioni kaabel :lol:

Aga, siis oli jälle aeg hakata otsima telefoni. Ja ma vist leidsin telefoni, mis mu nõudmisi rahuldas. Ei vabandust, telefoni...... pigem displeiga kuvalda.
Aku võiks suurem olla, Eesti keelse menüü puudumine pole tappev, aga sms`is igatsen mina täpi tähti, sest mulle ilma nendeta kirjutamine tundub nii kahtlaselt veider, nagu oleks ise debiilik. Kole ta on, tõesti on, suuremosa inimesi küsib, et :" mis see on mingi nokia vää ?"
Aga, mis siis ikka, läheme uuele ringile :lol:
Minupuhul käib jutt XP3300`st.
Ja millest täpsemalt jutt, leiab siit

Vasta