Aita levitada infot Citroen'i autoklubi kohta!

Kõik muu jutt mis mujale ei sobi!
Kasutaja avatar
citikas
Admin
Kontakt:

Apr 16, 2020 14:21

Ma pole selle foorumi väljanägemise seadistamisega väga kursis.
Kui on soov mujal foorumis "Club-Citroenile viidata siis on ju lihtne seda teha.
http://www.club-citroen.org
Nii nagu te olete lisanud tulepesa.ee antud foorumis oma sigantuuriks.

Mis puutub kasutaja autoteemade avalikusse siis selle küsimusega palun kirjutage kasutajale Boss privaatsõnum.
Aga isiklikult arvan et siin on tegu mingil kujul andmekaitse seaduse järgimisega.
C5 2.0HDi Pilt
Urmo Tootsi | Tehniline ekspert | Auto-Bon AC AS | Jälgimäe tee 1 Laagri | www.autobon.ee
tel +372 6 177 976 | faks +372 617 7951 | urmo@citroen.ee

Kasutaja avatar
motamees

Apr 17, 2020 00:09

citikas kirjutas:
Apr 16, 2020 14:21
...Kui on soov mujal foorumis "Club-Citroenile viidata siis on ju lihtne seda teha.
http://www.club-citroen.org
Nii nagu te olete lisanud tulepesa.ee antud foorumis oma sigantuuriks...
Novat, lihtne ja loogiline (töötav). Miks siis esimeses postituses on tehtud asi nii keeruliseks. Värv polnud küll punane, aga käib sinine ka. Siin foorumis katsetades oli veel punane kiri.
Tulepesa on ka abistamisega siia pandud. Kõik ei ole arvuti peale väga spetsid. Mõni saab keevituse või saviga paramini hakkama. Küll ma Club-Citroeniga hakkama saaksin, kui aga spikker ette antakse, siis lähen kergema vastupanu teed. Vahel aga see spikker on vale ja sellepärast üritasin ka siin natuke "korda luua".
Elu on ennegi näidanud, et kui tahad midagi lõplikult korda ajada, pöördu kohe bossi poole. Siis ei saa keegi sind edasi suunata. Pikalt võidakse nagunii saata.

Kasutaja avatar
citikas
Admin
Kontakt:

Apr 17, 2020 08:22

IT värk on ka mul ulme valdkonda puudutav teema :lol:
Kolvid ja kepsud on oluliselt loogilisemad kui nullid ja ühed.
C5 2.0HDi Pilt
Urmo Tootsi | Tehniline ekspert | Auto-Bon AC AS | Jälgimäe tee 1 Laagri | www.autobon.ee
tel +372 6 177 976 | faks +372 617 7951 | urmo@citroen.ee

Vasta