Teemade liigitus

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.
Vasta
Kasutaja avatar
Boss
Admin
Kontakt:

Sept 10, 2007 16:05

Kuna foorum on väga värske, võiksite mõtteid ja ettepanekuid teemade liigituse kohta avaldada. Kas midagi tuleks muuta ? Lisada ? Või hoopsis kustutada ?
Chill Out
www.citroen.ee

okm

Nov 27, 2007 00:52

Tulin siia lehele, et saada infot Citroen Picasso kohta. Aga siin ei olegi sellist liigitust, kust saaks autode kaupa lugeda. Või ei leidnud ma seda üles. Tüütu on kõiki foorumeid (välimus, sisu, veermik, ...) läbi klõpsida. Ning kui n. Berlingol lähevad aknad uduseks (lihtsalt näide), siis mida tarka oskavad C3 omanikud selle kohta öelda (alafoorumi sisu juures on näiteks toodud, et siin võib arutleda teemal, miks aknad uduseks lähevad). Teisalt - eks ikka ole universaalseid probleeme (miks talvel rattad ringi käivad), kuid mu meelest oleks loogilisem foorum nii üles ehitada, et erinevad automargid on alafoorumiteks tehtud, selmet välimuse, sisu, veermiku, mootori jne kohta eraldi arutleda.

Kui vaadata teisi autoklubisid, siis näiteks mõned just nii on üles ehitatud:
(kuna ma olen uus kasutaja, siis ei lubata mul linke siia postitada, algselt soovisin ka viited siia panna)
Volvo
BMW

Tõsi, näiteks
Audi
Opel
Toyota
Nissan

ja võib-olla ka
Honda-club

on üles ehitatud samamoodi kui see foorum. Eks ta ole maitse asi ning ei ole kindlasti üks parem kui teine, kuid minu soovitus oleks olnud esimene lähenemine.

ning
saabnet.ee foorum

on segu mõlemast lähenemisest.

Kasutaja avatar
Boss
Admin
Kontakt:

Nov 30, 2007 12:57

Ma ei leia, et foorumi liigitamine automarkide järgi oleks hea :wink:
Hetkel jääb siiski nii nagu on, kui tekib selle järele vajadus siis alati saab ümber teha.

Ja kui sa ei leidnud Picasso kohta infot siis võibolla seda polegi, kuna foorum on alles lapsekingades.
Alati on muidugi abiks ka Otsing.
Chill Out
www.citroen.ee

DS-Reval

Dets 20, 2007 03:21

Põhimõttelsiselt toetan okm'i ettepanekut, kuid mõttekas on vist siiski ikkagi oodata, kuni foorum kasvab suuremaks ja postitusi on oluliselt rohkem. Muide oleks väga palju ilma postitusteta allteemasid praegu.

Kuid arvan et "vaba teema" võiks küll jagada kaheks osaks: selleks mis on seotud Citroeniga ja selleks millel ei ole pistmist Citroeniga.

DS-Reval

Dets 20, 2007 03:26

Samas teema "varastatud" on minu arust küsitava vajalikkusega, õnneks ei ole Citroen Eestis just väga populaarne varaste hulgas minu teada. Ei ole teistes foorumites näinud sellist teemat.

Ivo

Jaan 03, 2008 22:37

DS-Reval kirjutas:Samas teema "varastatud" on minu arust küsitava vajalikkusega, õnneks ei ole Citroen Eestis just väga populaarne varaste hulgas minu teada. Ei ole teistes foorumites näinud sellist teemat.
miks mitte, see on teema mis kohe silma hakkab ja ma usun, et inimene uurib kindlasti ka seda teemat. Alafoorumisse pole kohe kindlasti mõtet seda toppida

Kasutaja avatar
Boss
Admin
Kontakt:

Jaan 04, 2008 09:51

Arvan ka, et teema "varastatud" peaks alles jääma, igaks juhuks :wink:
Vaba teema oleks aga vist tõesti vaja jaotada kaheks, Citroen'i puudutavad ja mittepuudutavad teemad.
Aga ennekõike olgem aktiivsed foorumis sõna võtma siis loksub tasapisi kõik ise paika.
Chill Out
www.citroen.ee

Rein
Kontakt:

Apr 04, 2015 20:41

Oleks ikka mudelipõhist alajaotust tarvis. Palju lihtsam, kergem ja kiirem oleks.

Marxius

Apr 05, 2015 00:58

Rein kirjutas:Oleks ikka mudelipõhist alajaotust tarvis. Palju lihtsam, kergem ja kiirem oleks.
Päeva jooksul tekib foorumisse maksimaalselt kaks postitust - ei jõua neid läbi lugeda või ?

Rein
Kontakt:

Apr 05, 2015 01:04

Peaks nagu kõiki läbi lugema, kui huvi on c5 kohta? Mudelid ... või siis hoopis tehniline ja mudelite loetelu kuhugi maani ja vanemad siis juba ühes pajas koos, mida eriti liikvel pole. Palju lihtsam oleks.
Näiteks siin.

http://www.landroverclub.ee/foorum/inde ... ad74bb42f2

Vasta