Klubi sümboolikaga riided

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.
kapu

Jaan 27, 2011 01:14

Olen ma ainuke konservatiiv, kes ei soovi seda uut logo kusagil särgil-pusal näha? See, et Vehost saab audit osta, on tore, aga embleem võiks siiski igipõline jääda.
Vabakutseline Citroenipede

Kasutaja avatar
Susservusser

Jaan 28, 2011 09:28

susi92 kirjutas:mis siis klubisümboliga riietest saand on tuleb midagi või ei?:P kuna oleksin kh huvitatud sellest et endale meeneks saada midagi:)
Hetkel pole miskit saanud... kui oled ise aktiivne, võid initsatiivi näidata ;)
C30 hõbedane Günther... C2 punane Tupsu

2mblik

Mai 16, 2011 19:27

eet kui keegi midagi tahab siis peab ise tegema ja AINULT endale!!!(ei täheda laiskust ega muud sarnast,lihtsalt mõni on geniaalsema peaga kui teine ja suudab asju paremini orgunnida)
ärge näkku lööge!!!

aga igal juhul kui kellegi käest mingit klubi sümboolikat võimalik soetada oleks siis huvi on ka mul :wink:

lillepott

Juun 12, 2012 10:34

Tere,

Vaatan, et asi on soiku jäänud... Pakun oma poolse variandi. Kuna ise olen tegelenud ka mingilmääral reklaami turundusega, siis tean kohti/auke kus erinevaid "fännikaid" teha saab. Alustades sokkidest kuni pastakate ja kruusideni välja. Oman ise ka kujunduse programmi, millega saaks erinevaid kujundusi/lahendusi välja mõelda, enda tööga hoiaksime natuke ka kulusi kokku. Kuid siit küsimus suurele ringile : Milline peaks välja nägema uus logo.. Ja räägin natuke lähemalt, kuidas asi välja näha võiks :

1) Lepime omavahel kokku tooted, mis asjad olla võiksid.
2) Kui need kokkulepitud, siis võtaksin erinevates kohtadest pakkumise, ning vaataks soodsaima välja..
3) SUUR mure ilmselt oleks see, et üksi neid välja maksta esialgu oleks päris suur risk ning kindlasti ka kulukas. Peaksin olema kindel, et oleks huvi kellegil vastavate toodete kohta.

Kleepekatega on teine asi, neid ma võin suure koguse ette teha ja kes tahab see tahab... Kui ka tekib üritusi, võib täiesti vabalt näiteks ürituste toetajate logod teha bänneritele jne..... Kõik saaks tehtud.

Nüüd tuleks vaid pead kokku panna, mõelda mis oleksid vajalikud asjad ja orjenteeruvad kogused, et oskaks hinda küsida..

Ootan tagasisidet...

Terv,

Vasta