M: MÜÜDUD! Citroen Xsara Picasso, 2003, 1,8l, 85kW, bensiin, kat, manuaal

Osta, müü, vaheta, rendi, kingi. Ainult Citroen'i kuulutused!
Vasta
ahtiman
Postitusi: 1
Liitunud: Veebr 26, 2019 12:05

Veebr 26, 2019 13:20

Tere!

Müügiks pakkuda tänaseni igapäevakasutuses olnud ja ausalt teeninud Xsara Picasso. Masin sobiks isetegijale nokitsemiseks või doonoriks teise masina kõrvale.

Masinast:
Eelmise aasta kevadel vahetatud siduriketas, -korv ja -survelaager ning pärast ühe torsioonvedru purunemist lasin panna restaureeritud tagasilla. Suvel said ette uued pidurikettad-klotsid. Veermikuosa on korras (sillad otse, kalded-jooksud korras). Mootor ja läbisõit on ausad. Külmkäivitus probleemivaba. Püsikiiruse hoidja ja elektriaknad toimetavad kenasti, niisamuti kõik nupud-lülitid. Salong viisakas, esiistmed käetugedega, tagaistujate tarvis paiknevad esiistme seljatoes välja tõmmatavad topsiauguga lauad. Pagasiruumis on spetsiaalsel alusel vajadusel kokkuklapitav, ratastega, välja tõmmatava sangaga korv, millega on soovi korral võimalik näiteks poes käia. 12V pistikupesad nii ees kui taga töökorras. Soojendus/jahutus/konditsioneer toimivad korrektselt. Velgedel korralikud 185/65 R15 Nokian Hakkapeliita 7 rehvid, millel jääksügavust silma järgi hinnates ~6-7 mm ja vist isegi kõik naastud alles.

Vead:
Masin osales 2018 detsembri alguses liiklusõnnetuses, mille käigus said kannatada selle juhipoolne tagauks ja küljekarp (vähesel määral ka tagatiib) ning juhipoolne esinurk, enamik juhipoolse esitule kinnitusi kaasa arvatud. Tehtud remondikalkulatsiooni alusel pidas kindlustusfirma masina taastamist majanduslikult ebaotstarbekaks. Konditsioneeri paneel on pime, väntvõlli otsatihendi vahelt immitseb õli, signaal ei tööta, tagumise käigu tuled põlevad töötava mootori korral pidevalt ning aeg-ajalt (väga harva) viskab tagumise lambda veateate sisse, mis mõne aja möödudes iseenesest kaob.

Eile tehtud pilte masinast ja Maanteeameti väljavõtet saab näha siin:
https://drive.google.com/open?id=1Zkq-K ... doTLTYUffx

Hinnasiht:
500.- €
Masina kõrval võime ka pisut kaubelda. Kokkuleppe saavutamisel kohene ümberregistreerimine.

Huvi korral:
Helistage telefonil 56082879

Vasta