M: C5 universaalkerega - Müüdud

Osta, müü, vaheta, rendi, kingi. Ainult Citroen'i kuulutused!
Suletud
kaits32

Mär 24, 2016 14:32

Tere mul on 2000a citröen c5 universaalkerega. 2.0 bensukas 100 kw manuaalkäigukastiga. täiesti sõidukorras auto hüdraulilise vedrustusega. auto läheb käima iga ilmaga ja hüdraulika kah töötab. õli ja filtrid on ära vahetatud ja enamus kuluosad sai kah alles kõik uued panna. kuid tagumised õõtsalaagrid krigisevad vajavad vahetust ja tagumised tõstesilindrid hakkavad väsima kui auto aku maha võtta siis vajub auto tagumine osa alla lõpuks. tagumisel luugil mingi viga ei avane. olen selle autoga igapäevaselt ringi sõitnud kõik muu muidu toimib ilusti. auto toodud rootsis ja on siiani peal rootsi numbrid. ülevaatus ja kindlustus puuduvad. nimelt teh passi üks pool kadunud ja ma ei saa seda eestis arvele võtta seega sobib se auto vist ainult varuosadeks.ja jääb nüüd seisma. tuled ja klaasid terved all 15 tolli valuveljed koos päris uute ms kummidega mis sõitnud 1 talve. peal ka suht uus aku. muusikasüsteem töötab väga hästi. auto läbisõit 220000 kuna on pikalt seisnud rootsis. rooste peagu ,et puudub sellises vanuses oleva auto kohta. põhja alt ega kusagilt ei roosteta eriti.autol on mõni kriim kapotil ja taga ühes nurgas. kui olete antud autost huvitatud pakkuge oma hinda e mail. kaits.aupaju@mail.ee
võin müüa auto tervikuna või ka jupi kaupa kõik oleneb pakkumisest.

kaits32

Mär 30, 2016 17:22

tegin ka korda autol tagumise luugi se toimib kah nüüd kenasti. ma võiks panna ka autost mõne pildi aga lihtsalt ei oska kahjuks pean veel uurima kuidas se asi käib. või äkki on kellegil müüa esimese seerja citröen c5 universaal tokumente. värvus se kõige tavalisem punakas toon nagu need enamused on. olen selle auto juba suht ilusti korda teinud aga eestis arvele ei saa kuidagi kuna rakvere arkis aetakse oma jonni sõida või rootsi puuduvat tokumendi osa otsima :D ei raati seda vedrustust niisama remontida kuna toimib aga lõpuks vajub taguosa alla. polegi muud varjanti kas müüa juppideks kellegile või hankida teised tokumendid

kaits32

Apr 15, 2016 11:01

56929130 ostsin omale teise auto ja citroen c5 saadaval

kaits32

Dets 06, 2016 22:02

auto on müüdud

Suletud