M: Citroen Xsara 65kw 98 varuosadeks 250.-

Osta, müü, vaheta, rendi, kingi. Ainult Citroen'i kuulutused!
Vasta
Kasutaja avatar
nokkloom

Aug 29, 2015 18:30

Pakuks müügiks 98.nda aasta tumepunase Citroen Xsara, mis sai kunagi enda Xsarale varuosadeks ostetud, kuna enda masinal mädanes kere täiesti ära (mõlemal pool on küljekarbist umbes meeter puudu) ja korras kerega Xsara maksaks vähem kui kereremont, siis läheb üks kahest müügiks.

Positiivsed küljed:
Autol on kliimaseade, mis väidetavalt peaks isegi töötama. Oma praegusesse asukohta sõitis ta iseseisvalt, ehk tegemist on põhimõtteliselt sõidukõlbliku masinaga.
Kaasa saab originaal katuseraamid :D

Negatiivsed küljed:
Peal on 65 kw mootor, mis mingist otsast lekkis õli. Lisaks oli käsipiduriga mingi jama, nii et nüüd see enam ei tööta. Lisaks sellele tõmbasin ma sellelt generaatori maha, nii et juhul kui aku ei oleks surnud, siis igaljuhul ta ennast iseseisvalt laadida ei suudaks. Lisaks sellele, on tagapiduritega mingi keberniit, mistõttu nood teevad häält, kui sõidad. Rooste poiss on närinud ära ka mõlemaid küljekarpe, nii et neis on augud. Üks tulepesur on kadunud manala teed. Vist vasak tagumise ukse link on ära tulnud mingi hetk ja siis on see makrofleksiga tagasi pandud. Aku on päris kindlasti surnud praeguseks.

Pilte ma väga ei viitsi teha, kuna auto asub 30km Tallinnast ning on viimased aasta aega kuuse all sitsinud. Illustratiivselt värvitooni kättesaamiseks võib vaadata seda pilti, müüdav auto on 5-e ukseline:http://auto.samondeo.com/images1/citroe ... oupe-6.jpg

Minu poolest võib raha asemel pakkuda ka auto helitehnikat (või niisama helitehnikat) või mingit arvutustehnikat (nt Radeon R290 oleks teretulnud). Hinnaks oleks 250€, mille eest peaks selles autos olema juppe rohkem kui rubla eest (rublasid vastu ei võta).

Kuna ma viimasel ajal enam väga tihti siin foorumis ei ole, siis huvi korral telefoninumber on viis kolm 4828 üks null.

Vasta