Navi paigaldus c4'le

Auto audio ja navigatsiooniseadmetega seotud küsimused ja probleemid.
Vasta
Kasutaja avatar
alar68

Jaan 28, 2009 20:03

Tunnen huvi, kuhu ja kuidas olete paigaldanud navgatsiooni süsteemi. Prooovisin oma TomTomi erinevatesse kohtadesse sobitada, no ei ole paika, kus ta mõnusalt jälgitav oleks.

Kasutaja avatar
nemcik

Jaan 30, 2009 00:28

nonii. mure tuttav :-)
suvel tegin perega soome-tretti (sõbra tomtom teejuhiks) ja siis oli ta mul juhiukse väikese kolmnurk-klaasi küljes. toitejuhtme viisin üle rooli ja see ei seganud sugugi.
tomtomi komplektis olev iminapaga hoidja on muidu foorumites kõvasti vastu pead saanud - et kipub ära kukkuma. selle kolmnurga küljes püsis küll hästi.
aga ega mulle see koht eriti meeldinud. näidikute tabloo on C4-l ju ikkagi paremal keskel. sõbraga hollandis käies ostsime siis ühest elektroonikapoest umbes sellise vidina. http://www.amazon.co.uk/520-720-920-920 ... _sv_edpp_i
ma ei mäleta praegu, mis tootja see oli, kui huvi on, uurin välja. iminapp kinnitub igatahes klambriga surudes - jääb nii kõvasti klaasi külge, et võid ise küljes rippuda. ja hoidja pikkust andis reguleerida. mõtlesin kunagi proovida, kas seda saab esiklaasi küljest paremale poole tuua.
teine variant oleks kinnitada navi ventilatsiooniavasse, aga ka see vajab spetshoidjat.
Style, plaisir de conduire et sérénité...

Vasta