Sub-woofer.

Auto audio ja navigatsiooniseadmetega seotud küsimused ja probleemid.
Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mär 23, 2008 16:22

Sai siis paigaldatud subwoofer autosse 1kw RMS. See oli ikka korralik n*ss, seega kui keegi C4-le tahab supakat panna koos kondekaga, siis võin näpunäiteid anda, kust siis aku juurde voolu kaabli saab... olemas ainult üks auk, et seda teha...suht kavalas kohas! :wink:
Aga üle salongi on väga mõnus vedada, taha pagasiruumi, seal on palju võimalusi ja ruumi kaabli jaoks.
Massi saab ka ilusti pagasiruumist ühe lithsa liigutusega eemaldades seal pagasiruumi jagaja... :wink:
(O.o) Ei ole tähtsis kes ja kus mina olen, tähtis on ,et mina tean kes teie olete ja kus te olete!

tann

Mär 23, 2008 23:40

Võibolla natuke loll küsimus, aga oletan, et sul on tegemist integreeritud raadioga, seega kas mingi spets liiniväljund ka on? Või aretasid ise midagi? Oli ka mõte supakas panna, aga kuna varem pole sellist raadiot olnud, siis pole tahtnud veel lahti lõhkuda. Olen olnud mingil põhjusel arusaamal, et nagunii sellest tehase raadiost midagi erilist kätte ei saa, kuna puudub eraldi supaka juhtimine ja tihtipeale on nendel raadiotel nii, et kui sina tahad "vurtsu" juurde keerata, siis nemad oma "intelligentsiga" tõmbavad madalaid maha, et sa jumala eest asja maha ei "põletaks" ja siis läheb nagu põhi laks kaduma :roll:

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mär 24, 2008 20:32

:D ma ei vedanud rca'd maki taha...mul endal tehaseoriginaal CD mängija ning ei raatsinud seda välja tirima hakata, ning tegin asja väga lihtsaks...
nimelt, noortehnikus selline pisike jublakas müügil ,mis võtab kõlarite seest muusika ja teeb selle ümber rca väljundiks :) ja kõlarilt võtab koormuse ka maha,mis subwoofrist tekib...
Mõte on alati panna, väga mõnus ning puhas heli ,kuna bagasiruum piisavalt väike C4-l siis see omakorda tekitab ka kasti effekti ja ega helikvaliteet halvemaks ka ei läinud :)

ja tegemist siis jah intergreeritud raadioga, ning isegi bmw puhul ei ole olemas RCA väljundit sellise tavalise väljundi näol nagu tavalistes makkides,ning see pistik mis on "originaal" subwoofri jaoks on maru kallis... see vahejubin,kõlar-võim maksab 180 eeki,ning on suht minev kaup noortehnikus :) võin pildi ka üles toppida kuidas see välja näeb !
(O.o) Ei ole tähtsis kes ja kus mina olen, tähtis on ,et mina tean kes teie olete ja kus te olete!

Kasutaja avatar
Jantz

Mär 24, 2008 22:28

Edgar (c4) kirjutas:... see vahejubin,kõlar-võim maksab 180 eeki,ning on suht minev kaup noortehnikus :) võin pildi ka üles toppida kuidas see välja näeb !
Mul on üks selline täiesti kasutamata jubin müüa kui kellelgi vaja läheb. Tahtsin ise ka kõlaritest woofrisse signaali võtta aga lõpuks otsustasin ikkagi uue maki osta originaali asemele, millel kõik väljundid olemas.

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mär 24, 2008 23:28

Jantz kirjutas:
Edgar (c4) kirjutas:... see vahejubin,kõlar-võim maksab 180 eeki,ning on suht minev kaup noortehnikus :) võin pildi ka üles toppida kuidas see välja näeb !
Mul on üks selline täiesti kasutamata jubin müüa kui kellelgi vaja läheb. Tahtsin ise ka kõlaritest woofrisse signaali võtta aga lõpuks otsustasin ikkagi uue maki osta originaali asemele, millel kõik väljundid olemas.
krt ,oleks ma ennem teadnud oleks kätega ära tirinud :P mudu 180 eeki minu arvates see jubin ei ole väärt )))

Kasutaja avatar
Boss
Admin
Kontakt:

Mär 26, 2008 10:52

Mul sõbral oli C2-s üsnagi korralik tümakas, mind häiris see, et kui kõvasti kuulata siis hakkas paljudest kohtadest plärisema.
Kuidas sul lood on sellega... 1KW on ikka jõhker ju :)
Chill Out
www.citroen.ee

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mär 26, 2008 11:01

Boss kirjutas:Mul sõbral oli C2-s üsnagi korralik tümakas, mind häiris see, et kui kõvasti kuulata siis hakkas paljudest kohtadest plärisema.
Kuidas sul lood on sellega... 1KW on ikka jõhker ju :)
mul on ideaalselt ära reguleeritud... plärisema hakkab ainult numbrilaud taga :oops: kuid seegi kohe saab varsti kõrvaldatud... võiks ütelda, et lausa mõnus istemassaaž isegi min. basside korral :D

Kasutaja avatar
spoon

Apr 30, 2008 16:02

Kas sellest jubinast pilte suudad leida :P ?
M: 14" valuveljed auguvahega 4*108, pärinevad Citroenilt:)

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Mai 01, 2008 13:02

spoon kirjutas:Kas sellest jubinast pilte suudad leida :P ?
leida ei suuda ,kuid võin ise mõned pildid teha :D

Kasutaja avatar
Tõnu_P
Kontakt:

Juul 22, 2008 12:59

Edgar (c4) kirjutas:
Kas sul oleks võimalik sellest mõni pilt teha. Kas noortehniku kodulehel e-poes sellist toodet ei ole?

Proovisin ise otsida aga ei leidnud.

Kasutaja avatar
inks

Juul 24, 2008 12:38

Tõnu_P kirjutas:
Edgar (c4) kirjutas:
Kas sul oleks võimalik sellest mõni pilt teha. Kas noortehniku kodulehel e-poes sellist toodet ei ole?

Proovisin ise otsida aga ei leidnud.

http://www.technikhaus24.de/images/prod ... 685abb.jpg

elu

Sept 12, 2008 14:10

Aitäh linkamast, inks :lol:

stivo

Jaan 02, 2009 09:24

Edgar (c4) ,mis võimu sa kasutad selle subwooferi toitmisel ?

Kasutaja avatar
Edgar (c4)
Kontakt:

Jaan 02, 2009 15:30

autostudio(või audiostuudio) 800w :) hinda küsiti üle 6k :arrow:

stivo

Jaan 03, 2009 01:35

800w RMS 2oomi peal ?

Vasta