1. leht 1-st

Keskluku puldi signaal

Postitatud: Sept 19, 2007 08:00
Postitas Kumaar
Keskluku pult ei ava iga kord autot... patareid said vahetatud, klemmid puldis puhastatud aga vahest ikka pult tõrgub. Keegi oskab öelda mis asi autos seda signaali vastu võtab, puldi oma. Millele peaksin tähelepanu pöörama?

Postitatud: Sept 19, 2007 08:08
Postitas Speed
Signal pidi olema nii, et unusab kodeeringu ära...
Mul enda tööbussil võtab ainult lähedalt hetkel... patakad täis ja rohkemgi veel...
Tondi selveri juures mingi firma tegeleb selle kodeerimis värgiga...

Postitatud: Sept 19, 2007 08:12
Postitas Ahv
Kui kodeeringu ära "unustab" siis ei ava ka päris vastuvõtja vastu pannes (muidu pole ju kodeeringul mingit mõtet). Kui on nii, et kord töötab ja kord ei tööta, siis peaks probleem olema kas vastuvõtjas, saatjas või mõnes välises segajas (mingi tugev elektromagnetvälja allikas - see suht ebatõenäoline) ehk siis signaali kohale jõudmine on millegipärast häiritud.

Sisetunne ütleb, et lihtsam on ära kannatada ja loota, et päris "ukse taha" ei jää (uuri kindlasti signa manuali, kuidas käituda kui signat üldse enam maha ei saa - alati on mingi varuväljapääs süsteemile sisse ehitatud, näiteks mingi süüte sisse-välja lülitamise kombinatsioon või siis salanupuke, mida peab teatud arv kordi või teatud aja tagant vajutama, et signa maha saada - iga firma on oma nipi välja mõelnud) või uus signa panna kui hakata otsima, kes parandab kui just ei ole mingi väga peen ja kallis signa.

Signa kipub moraalselt ja/või füüsiliselt aeguma 3-5a jooksul - enamasti siiski moraalselt.

Postitatud: Sept 19, 2007 08:15
Postitas Sae_Pekki
Tehke restarti asjale ja kõik jälle korras uskuge mind. Staatiline vool on maru salakaval asi ei lase signaaligel ka õieti toimida. Ööseks aku juhtmed maha ja näete hommikul töötavad peale signa ka muud asjad mis tõrkusid... isegi masina aju hakkab paremini tööle :)

Postitatud: Sept 19, 2007 08:16
Postitas Kumaar
Teen proovi, eks näis mis saab :roll: