C8 rooli singaal ja konditsioneer

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemiga...
Vasta
karu

Juul 25, 2016 12:57

Tere

mure on järgmine et c8 rooli signaal ei tööta. Kas keegi oskaks öelda milles asi on. Ja teine asi on see et konditsioneer ei tööta ei tule külma ega ja sooja õhku sealt.

ahelet

Juun 18, 2018 20:00

Berlino First oli selline asi, et signaal rooli peal ei toimetanud normaalselt.
Võtad süütevõtme välja, töötab signaal ja on ok.
Paned süütevõtme sisse aga süüdet sisse ei keera, mõnikord töötab mõnikord ei tööta signaal,
rohkem ei tööta üldiselt, võtad süütevõtme välja taas signaal töötab.
Kui süüte võti sees ja keerad süüte sisse või lausa paned mootori käima, signaal mitte kunagi ei tööta.
No savi, et mul nagu sõitmiseks signaali tarvis pole ka, aga vot ülevaatusel ei oldud rahul, et peab ikka signaal siis ka olema, kui sõidad.

NO võtad jupi pehmemat sorti juhet kiulist ja koorid otsast parasjagu paljaks, nii et saab kenasti ümber selle rooli pöörleva pulga kardaanidest kõrgemal pedaali kohal silmuse tekitada ümber panna, nii et kontaktis oleks, aga kuidagi rooli ei segaks,
ja teise juhtme otsa paned auto kesesse, ma panin miski torukene oli seal salongi ventilaatori süsteemi juures paremal, ka koorid veidi parasjagu paljaks, ma panin isegi lihtsalt kaablisidemega selle toru külge kinni.

Nüüd on ülevaatus tehtud ja signaal töötab igas asendis, süütega ja ilma ja kui mootor töötab, töötab signaal ka.

No miski info on, et seal roolisamba all trükkplaadil miski rada kõduneb ära, aga seal on turvapadjad ja ma ei hakanud riskima ja sinna sisse ilma karjuva häda vajaduseta ronima igaks juhuks.

Mul nüüd signaal juba mitu aastat ilusti töötab sedasi abi juhme abiga.

Küla luksepad ei olnud nõus sellist viga ette võtma remontimiseks, esinduses jumal teab mis maksma oleks läinud, mitu elektroonika plokki ära vahetada oleks tulnud.

Aga vaene leidlik inimene tahab ka kuidagi edasi sõita ja hakkama saada.

Vasta