Raadio RD45 softi uuendus

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemiga...
Vasta
ennukas

Aug 30, 2018 22:15

Tere!
Parastajatele hea teema...
Berlingos oleva originaalraadio RD45 helikvaliteet on üsna "Selga", basse pole, ei aidanud ka kõlarite vahetus, helitugevuse esimene aste segab vaikses autos vestlust (liiga vali). Idanaabri foorumites levib tarkvarauuendus sellele raadiole (versioonile vo41100), mis väidetavalt pidi vähemalt helivärvingu osas positiivselt mõjuma, aga pidi muudki parandama, ning kuna kõik proovijad olid uue softiga rahul, otsustasin minagi selle peale lasta, versioon vo43030. Kõik läks edukalt, nii nagu õpetuses kirjas, kuid peale uuendust kadus ära päevatuledega koos süttinud spidomeetri valgustus ja raadio ei lülitu kohe sisse vaid peale paariminutilist CD-mängija plaadiproovimist. Kui plaat sisse jätta, ei muutu midagi, ikka lülitub raadio tööle peale pausi, ainult plaadiproovimise kõhinaid pole. Basside koha pealt läks asi palju paremaks, aga esimese astme heli kord tundub sama, kord vaiksem kui enne - selle paranemist ei julge kinnitada.
Nüüd siis paar küsimust teadjamatele:
See, et alguses plaati otsib - kas aktiveerus CD-changer?
Päevatuledega koos süttiv spidomeetri valgustus on vist ka Lexia kaudu aktiveeritav, kas uuendus nullis selle ära?
Kas kaabliga üldse saab asja parandada või tuleb uus raadio panna? vana softi ju tagasi enam ei pane...
Tänud asjalike vastuste eest!

Kasutaja avatar
citikas
Admin
Kontakt:

Aug 30, 2018 22:48

Mulle teada olevalt peaks see soft parandama Bluetooth ühilduvust. Audio settingute kohta mul info puudub.
Kui pärast softi vahetust raadio veel tööle läheb siis peaks saama ka kõik muud asjad arvutiga korda teha.
Mul endal on paari raadio tarkvara vahetus ka aia taha läinud. (Selle eest ka tehas hoiatab, softi vahetust teha ainult äärmisel vajadusel)
C5 2.0HDi Pilt
Urmo Tootsi | Tehniline ekspert | Veho Eesti AS | Jälgimäe tee 1 Laagri | www.veho.ee
tel +372 6 177 976 | faks +372 617 7951 | urmo@citroen.ee

Vasta