1. leht 1-st

Citroen C4 Picasso 2007 1,6 diisel - Oil Pressure to low?!

Postitatud: Aug 14, 2018 13:18
Postitas Kristina
Kas keegi oskab aidata, mis võib olla autol (mootoril) viga, kui pidurdamisel ja vahel ka vaba käiguga sõites armatuuris sellised teated ette tulevad?
Õli on mootoris kontrollitud ja mingeid suuri vigu ei tohiks autol olla, kuna aeg-ajalt ikka saab seda ette näidatud remonditöökojas:)

Pilt

Tunub kohati nagu anomaalia, sest viimati suudeti see viga justkui kõrvaldada ja nädal hiljem...ikka sama teema.
Eelnevalt oli armatuuris näha ka teisi "teateid" ABS / ESP faulty jne..koos Oil pressure to low-ga.

Re: Citroen C4 Picasso 2007 1,6 diisel - Oil Pressure to low?!

Postitatud: Aug 15, 2018 10:50
Postitas tom
Variante on päris palju. Mehhaaniline viga õlipumbas, mis oleks väga halb, sest sõitmine reaalselt rikub mootorit. Kuigi arvestades, milline õlipump sel on, siis ainuke variant saaks olla mingi sisemine leke, mis väga tõenäoline ei ole. Veel saab olla viga õlirõhuanduris. Lõpuks võib-olla viga ka kuskil juhtmestikus. Kuna on ka teisi anomaalseid vigu, siis tundub just see viimane olevat. Hiired on juhtmeid närinud näiteks või mõni juhe ära mädanenud. Diagnost on siinkohal vajalik, et välja selgitada, millised näidud sensoritest tulevad ja sealt edasi juba saab selgeks, kas vigane sensor või juhe või muu probleem. Sul on vaja minna pädevasse remonditöökotta. Mitte suvaliselt kuhugi vaid reaalseid kogemusi omavasse kohta. Ma arvan, et Veho selgitab suht kerge vaevaga välja, mis viga ja diagnostile ei kulu palju raha.