Citroen C-Crosser

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega
Kasutaja avatar
Kaups

Mär 25, 2016 00:57

Kui diagnost ära tehti ja teada sain milles reaalselt viga on olin järgmisel hommikul Vehos, et uurida mida edasi teha. Vastuvõtu lauas härra kuulas mind ära ja saatis põhimõtteliselt pikalt.
Minu viga oli tema arvates selles, et teises kohas diagnostis käisin ja nüüd pole enam nagu midagi teha "sest teises kohas autot näpitud."
Edasi kõik pretensioonid kirjalikult.

Siis oligi valik et
a) kas maksta 30 euri ja teises kohas asi korda saada
b) tema soovitusi mööda veel tonna sisse taguda ja ikka loll olla
c) hakata siis seda asja kirjutama sinna kuhugi info maili..

Kuna 500 juba läind on ja pea seitse aastat vanasse autosse autosse naljapärast 1000 euri juurde ei viitsind matta siis lasin pistiku vahetada 30 euri eest.
Kirjalikult ei ole ma seda hakand teile sinna saatma sest lootust sealt mingit raha tagasi saada on ilmselgelt null. Selle tegi mulle härra kenasti selgeks.

Ok aitäh ühesõnaga. Niisugune klienti suhtumine on igal juhul tore.
Citroen Jumpy 1.6hdi

Kasutaja avatar
citikas
Admin
Kontakt:

Mär 25, 2016 01:17

Tagantjärgi on keeruline tuvastada mis ja kus keegi täpselt ütles.
Kui tundsite et teile ülekohut tehti siis on alati võimalus minu poole pöörduda.
Kas Foorumi kaudu või e-maili teel mõlemad kontaktid on kõigile avalikud.

Me oleme neid pistikuid palju ümber vahetanud. Uus pistik mida tehas soovitab on kullatud klemmidega ja modifitseeritud korpusega. Algselt tehase poolt paigaldatud klemmid on tavalised. Minu praktikas pole uue tüübi pistikuga siiani probleeme olnud.
Oleksin vägagi huvitatud et näha mis sellel pistikul viga oli.

Mul on hea meel et auto siiski korda saite ja vabandan rõhu-regulaatori vale diagnoosi pärast.
C5 2.0HDi Pilt
Urmo Tootsi | Tehniline ekspert | Veho Eesti AS | Jälgimäe tee 1 Laagri | www.veho.ee
tel +372 6 177 976 | faks +372 617 7951 | urmo@citroen.ee

Kasutaja avatar
Kaups

Mär 25, 2016 11:09

Otsisin arve välja ja otsisin pistiku välja.
Arvel on
1920GW rõhuandur DV6UTED4 (lisaks 1920TG)
6541E7 klemm
6541J1 3K pistik sinine
REM remonttööd

Pistik mis mul ära vahetati on autopoolne siis. Ja seda pole küll enne vahetatud. Järelikult peab see pistik sinine olema siis rõhuanduri poolne.
Ehk siis andur ja pistik eraldi ?
Sellisel juhul on küll minu viga, et lugesin arvelt välja, et pistik vahetatud.
Aga küsimus jääb ikka õhku palju tegelikult oli vaja vahetada juppe kui viga tegelikult oli pistikus ?
Citroen Jumpy 1.6hdi

Kasutaja avatar
citikas
Admin
Kontakt:

Mär 25, 2016 11:28

Kui andurit vahetati siis oli anduri pistik kütust täis. Selle pärast vahetatigi nii andur kui pistik.
Kui me andurit vahetasime siis oli ilmselgelt paha ühendus pistikus. Pistiku liigutamisel mootor seiskus. Pistiku lahti võtmisel leiti sealt kütust ja see tõttu vahetatigi andur koos pistikuga. Andur oli vigane ja pistiku tihend oli üles paistetanud
Teisel korral tuvastasime et auto kütuse rõhk kõigub üle lubatud piiri. Kuna andur ja pistik olid uued ja anduri pistiku liigutamine midagi ei muutnud. Siis oligi lõpptulemuseks regulaatori vahetuse ettepanek. Kahjuks ei ole regulaator eraldi saadaval psa poolt, tuleb vahetada terve pump.
C5 2.0HDi Pilt
Urmo Tootsi | Tehniline ekspert | Veho Eesti AS | Jälgimäe tee 1 Laagri | www.veho.ee

Kasutaja avatar
Kaups

Mär 25, 2016 11:39

Mulle tundub siin kogu selle asja juures, et oleks tarvis auto korra ette näidata. Ja auto juures sama juttu rääkida. Mul on siin mingid välja prinditud graafikud kütuserõhust jne. Vaataks need pistikuid puht visuaalselt üle.
Sest auto praegusel hetkel töötab täiesti normaalselt. Enne viimase pistiku vahetust pöörded kõikusid ikka korralikult.
Citroen Jumpy 1.6hdi

Kasutaja avatar
citikas
Admin
Kontakt:

Mär 25, 2016 12:57

Kui on soov auto juures üle asjad vaadata siis aitan meeleldi.
C5 2.0HDi Pilt

Kasutaja avatar
Kaups

Mär 25, 2016 14:28

See on väga kena. Siis tuleb üks aeg kokku leppida. Eks me järgmisel nädalal kohtume.
Citroen Jumpy 1.6hdi

Vasta